Tıkanıklık Açma

Çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan lavabo tıkanıklığı sorunu, herkesin başına gelebilecek can sıkıcı sorunlardan biridir. Mutfak, banyo, tuvalet gibi evlerin sıkça kullanılan yerleri bir süre sonra kullanılamayacak şekilde tıkanabilir.

Atıklar, saçlar, peçeteler, yemek artıkları vs. gibi pek çok neden buna neden olabilir. Bu tarz durumlarda klasik yöntemler kullanılarak, bu sorunun halledilmesi mümkün değildir. Bu yüzden profesyonel bir adresin kapısını çalarak, tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açma işlemlerini başlatmanız önerilir.

Pratik Metodlar ile Tıkanıklık Açma

Gelişen teknoloji sayesinde artık lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları büyük sorun olmaktan çıkmıştır. Sizler için son teknoloji cihazlarımızla lavabo ve tuvalet tıkanık açmayı vaat ediyoruz. Üstelik bu işlemi yaparken büyük düzeyde kırım ve yıkım işlemi gerçekleştirmiyoruz. Son teknoloji tıkanıklık tespit edici cihazları kullanmamız vesilesiyle tıkanıklığın bulunduğu bölgeyi tespit ediyoruz ve işleme başlıyoruz. Sadece sorunun bulunduğu bölgede işlem yapmamızdan dolayı ufak çaplı kırıklar oluşturarak tıkanıklığı gideriyoruz.

Tıkanıklık Açmada Profesyonel Hizmet

Tesisatınızda kullanılan borunun türü ne olursa olsun sizlere nitelikli hizmet sunuyoruz. Tesisatınız oluşturulurken kullanılan borular ister metal olsun ister plastik olsun bizim için fark etmemekte ve tıkanıklığı giderebilmekteyiz. Üsteli pimaş olarak nitelendirdiğimiz plastik borularda herhangi bir hasar meydana getirmeden bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Eğer tıkanıklık açım işlemi sırasında borularınıza herhangi bir zarar gelirse garantimiz altındadır.

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları yanlış kullanım sonucu ortaya çıkabilmektedir. Bu tür sorunların oluşmasına bireylerin yapmaması gereken hareketler neden olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı tıkanan tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarınızı başlangıçta hiçbir şekilde kırma işlemi gerçekleştirmeden açıyoruz. Bu yöntemi son teknoloji makinelerimizle gerçekleştiriyoruz. Bu yöntem %85 oranında başarılı olmaktadır. Eğer bu yöntem ile tıkanıklığı açamıyorsak küçük kırma işlemiyle birlikte tıkanıklığı açıyoruz.

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarınızı açmak için sizlere yönlendirdiğimiz ekip tamamen profesyonellerden oluşmaktadır. Bu ekibin içerisinde senelerce bu işlemleri gerçekleştirmiş ve son teknoloji cihazlarla entegre olmayı başarabilmiş çalışanlarımız vardır.

Tıkanıklık Açmak için Profesyonel Çözümler Sunuyoruz

Lavaboları açmak için evlerde türlü yöntemler kullanılır. Lavabo açıcıları, teller bunlardan sadece birkaçıdır. Tabi bu yöntemler hiçbir işe yaramazken, sorunun kaynağına ulaşamamayı sağlar. Bu işlemler size sadece zaman ve para israfı olarak geri dönmüş olacaktır.

Bu tarz sorunları geride bırakmanızı sağlayan firmamız, etkili ve kesin sonuçları sağlamakta olan bir adrestir. Tadilat masraflarıyla uğraşmamanız için, kırmadan lavabo açma işlemlerini uygular. Özel ekipmanlarla yürütülen bu işlemler, sorunun yüzde yüz çözülmesini ve anında bitirilmesini sağlayacaktır.

Yaşadığınız sorunun cinsi ne olursa olsun ister kanal tıkanıklığı açma isterse lavabo tıkanıklığı açma olsun doğru adreste olduğunuzu unutmayınız. Hemen yetkililerimizle irtibata geçerek sorunlarınıza kalıcı çözümler bulun..!

Tesisatın durumunda ağır sonuçlar yaşamamak ve başınızı ağrıtmamak için, mutlaka işinin ehli olan usta ekibimize ulaşmalısınız. Bu işlem alanda bilgisi olmayan kişiler tarafından yapıldığında, bir daha toparlanmayacak şeyler ortaya çıkarabilir.

Evinizin veya işyerlerinizin durumunu riske atmamak  ve huzur içinde günlük yaşantınıza devam etmek için, bu alacağınız en iyi karar olacaktır. 7 gün 24 saat boyunca firmamıza ulaşabilir ve kusursuz lavabo açma işlemlerinin başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Tıkanıklık açma Konusundaki Sunduğumuz Servislerimiz