Su Kaçağı

Geçen yıllar ile birlikte her sektörde olduğu gibi tesisat sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Önceki yıllarda tesisatlarda yaşanan sorunlar son derece zahmetli ve evdeki-su-kacagini-bulmakülfetli bir şekilde çözülürken artık daha kolay şekilde çözülmektedir. Özellikle kaçak su bulma konusu da daha basit bir şekilde yapılmaktadır.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Öncelikle kaçak su bulma konusunda sizlere önemli iş düşmektedir. Eğer sular kapalı olduğu halde su sayacınız dönmeye devam ediyorsa ya da fazla su kullanmadığınız halde yüksek faturalar ödüyorsanız sisteminizde su kaçağı var demektir. Bunun yanı sıra seramiklerin arasında yer alan derzlerin renk değiştirmeye başlaması da önemli göstergedir.

Su Kaçağı Bulma konusunda kısa sürede hizmet almamanız durumunda sadece sizin evinizi değil alt kat komşunuzu da etkileyecektir. Bu durumda komşunuzun tavanında su damlaları oluşacaktır. Yani su kaçağından şüphelendiğiniz anda hemen destek almanız çözümü kolaylaştırmaktadır.

Su Kaçağı  Bulmada Profesyonel Çözümler

Günümüzde kaçak su bulma konusunda özellikle dinleme cihazları ön plandadır. Özellikle soğuk su hattında yaşanan sorunlarda bu cihaz kullanılmaktadır. Sıcak su hattında yaşanan kaçaklar için ise termal kameralı sistemler revaçtadır.

Firmamıza başvurarak hem dinleme hem de görüntüleme cihazlarıyla sorunun tespitini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gerekli cihazlarla çözüm de sunulmaktadır. Nokta atışı sayesinde de sadece küçük bir alan açılarak sorun büyük oranda çözüme kavuşturulmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı sorunu birçok binada ortaya çıkabilen bir sorundur. Önceleri sadece kötü koku ile kendini gösteren bu sorun önlem alınmadığı takdirde duvarlarda ya da zemin kısmında rutubete ve çürümeye neden olmaktadır. Bu sorun ortaya çıktığı anda cihazla su kaçağı bulma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Su Kaçağının Sebepleri

Su kaçağı sorununu ortaya çıkaran birçok neden bulunmaktadır. Bunlardan ilki binanın tesisatı döşenirken yapılan işçilik hatalarıdır. Bu hatalar özellikle orta vadede sorun olmaktadır. Ayrıca, inşaat sırasında borulara atılan malzemelerde zamanla su kaçağı sorununa neden olmaktadır. Bu sorunda kameralı su kaçağı bulma hizmeti devreye girmektedir.

Binalarda yaşanan su kaçağı sorununa, giderlere yabancı maddeler atılması gibi kullanıcı sorunları da neden olmaktadır. Bu sorun kısa süre içerisinde su kaçağının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Su kaçağı genellikle nemlenme ile kendini göstermektedir. Bu sorun alt katınızda ev var ise o evi de doğrudan etkileyecektir.

Su Kaçağı Bulma İşlemini Yapmak İstiyor musun ?
Su kaçağı tespiti işlemini bizleri aradığınızda 30 dk içinde çözüme kavuşturuyoruz.

Kırmadan, dökmeden işini iyi yapan personellerimizle ve işin en önemli kısmı olan noktasal tespit eden cihazlarımızla sorununuzu kökünden çözüyoruz. İşini İstanbul bölgesinde çözüm arayışında olan bütün müşterilerimize net çözümler sunarak kalitemizi bütün uygun maliyetle sunuyoruz.

Garantili Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Firmamıza başvurarak cihazla su kaçağı bulma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ve eğitimli ekibimiz gereken işlemi kısa sürede uygulamaktadır. Sorunun kaynağının tespit edilmesi sayesinde fazla inşaat çıkarmadan ve size fazla külfet yüklemeden sorun çözülmektedir.

Cihazla su kaçağı bulma konusunda gelişmiş hizmet sunan firmamız, sadece su kaçağını bulmakla kalmayıp sorunun çözümünü de sağlamaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.