Pimaş Tıkanıklığı Açma

Tesisatlarda sık karşılaşılan problemlerden birisi pimaş tıkanıklığıdır. Yoğun bir şekilde kullanılan gider boruları yemek artıkları, yağlar ve atılan ped, poşet, ıslak mendil gibi cisimlerden dolayı zamanla tıkanır. Bu tıkanıklıklar su akışını engellediği gibi etrafa kötü koku yayarak yaşam kalitesini düşürür.

Profesyonel Tesisat Hizmeti Alın

Halk arasında mahalle tesisatçısı olarak bilinen yerlerden alacağınız pimaş açma hizmetiyle bu borulardaki tıkanıklığı gidermek tamamen mümkün olmayacağı gibi ekstra masraf çıkaracaktır. İşinin ehli olmayan tesisatçılar tıkalı pimaş borusunu tespit etmeye çalışırken kırıp dökerek banyo ve mutfak pimaşlarına zarar verebilir, hatta kırabilir. Her ne kadar bu tesisatçılar ucuz pimaş tıkanıklığı açma hizmeti vereceklerini söyleselerde evinize zarar vererek tadilat masrafı çıkaracak ve daha fazla ödemenize neden olacaktır.

Alt yapı tesisatının ana unsurlarından olan pimaş borularındaki tıkanıklığı gidermek son derece itina ve profesyonellik isteyen bir işlemdir. İşi bilmeyen kişilere yaptıracağınız pimaş tıkanıklığı açma işleminde evinizi kirli su basabilir. Sadece konutlar değil otel, restaurant gibi ticari yerlerde de

Boru Su Kaçağı Bulma

tıkanma sorunları sık görülmektedir. Profesyonel bir tesisat firmasından alacağınız pimaş tıkanması açma hizmetiyle tadilat işlemlerine gerek kalmadan kameralı görüntüleme sistemine sahip makinalar ile arızalı bölge doğru bir şekilde tespit edilir. Deneyimli ustaların ne şekilde tıkanıklığı açacaklarına karar vermesiyle robot cihazlar ile sorunlu bölgeye ulaşılarak tıkanan cisim alınır. Eğer alınacak bir cisim yok ve tıkanıklık kirlerden dolayıysa sorunlu bölge parçalanarak tahliye edilir.

Pimaş Aç Boru Tıkanıklığı İşlemleri

Binaların gider tesisatları için pimaş borular kullanılmaktadır. Özellikle büyükşehirlerde hemen hemen hergün pimaş sorunları yaşanmaktadır. Pimaş aç boru tıkanıklığı sorunu için çok sayıda tesisat firması ve ustası aranmaktadır. Mutfak ve banyolardaki atık suları kanalizasyona götürmek için kullanılan pimaş borular

Pimaş Su Kaçağı Bulma

dikkatsiz kullanım sonucu tıkanabiliyor. Mutfaklarda hatalı bulaşık yıkanması sonucu atıkların gidere dökülmesi, tuvaletlere atılan ped, ıslak mendil, bebek bezi gibi cisimler ve banyo giderine atılan saç vb. sonucu pimaş aç boru tıkanıklığı sorunları yaşanmaktadır.

Dikkatli kullanıldığında uzun süre tıkanmayan pimaş boruları alt yapı döşenirken yapılan hatalar neticesinde tıkanabilir. Pimaş aç boru tıkanıklığı konusunda işinin ehli profesyonel firmalar ile çalışmanız zaman kayıplarını önler. Ciddi boyuttaki tıkanmalarda başvuracağınız bu firmalar son teknoloji makinalarıyla kısa sürede sorunuzu çözmektedir. Tıkanma probleminde çağıracağınız tesisat firması ilk olarak tıkalı yeri kameralı cihazlar yardımıyla tespit ediyor. Ardından robot makinalar ile kırmadan sorunu gideriyor.

Bunun dışında pimaşların tıkanma nedeni olarak boruların çökmesi gösterilebilir. Hatalı bir şekilde yapılmış olan döşemeler bu durumun ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Konunun uzmanları tarafından yapılmamış işlemlerde, bu tarz problemlerin ortaya çıkışına sıkça tanık olunur.

Kolay Tıkanıklık Açma İşlemleri:

Pimaş tıkanıklığı açma insanları zorlayan konuların başında gelmektedir. Hijyen açısından büyük bir sıkıntıya neden olurken, uzun zaman boyunca uğraş gerektiren konulardan biri haline gelebilir. Bu tarz durumların ortadan kalkması için günümüzde hızlı ve etkili şekilde pimaş tıkanıklığı açma hizmeti alınması söz konusu olur. Robot makinelerle birlikte yapılan bu çalışma, sorunun tespitinin anında yapılmasını sağlayacaktır. Bu şekilde mutfak, banyo ve tuvalet gibi yerlerde sıklıkla karşınıza çıkan tıkanıklık sorununun da ev halkı için sıkıntı olmadan çözülmesini sağlarsınız. Aynı gün içinde sonuç verecek bu çalışma, hijyen sorunlarının da önüne geçecektir.

Pimaş aç boru tıkanıklığı boyutuna ve türüne göre açma işlemi için kullanılacak aparatlar değişmektedir. Bu tür cihazlar kullanılmadan klasik yöntemle yapılan tıkalı yeri bulma işleminde etraftaki fayanslar kırılıp döküldüğü için ekstra tadilat masrafı çıkmakta ve eviniz inşaat haline dönmektedir. Boruların değişmesini beklerken bir süre o bölgeyi kullanamama gibi sorunlar yaşarsınız. Profesyonel tesisat firmaları ise özel cihazlarıyla tıkanıklığı kolayca tespit ederek kısa sürede açmaktadır. Eğer taleplerinizi doğru şekilde yapıldığından dolayı her işlem sonunda sizlere kalıcı bir çözüm sunacağımızdan tek tercihiniz bizler olmalıyız. Eski yaptırdıklarınızdan memnuniyetsizliklerinizi sizlere unutturarak doğru bir yapılandırma ile boru pimaşlar kırılıp dökülmeden çözülür.