Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma olarak tüm mahallelere Boru Tıkanıklığı hizmeti veriyoruz. Boru tıkanıklığı açma Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil tıkanıklık durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun çözüm üreten, borularınızdaki tıkanıklığa etkili yöntemlerle kısa sürede çözüm üretiyoruz. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorun adı ne olursa olsun hemen çözümleme sistemlerimiz sayesinde sizi kurtarmaktayız.

Boru Tıkanıklığı Sorunu

boru-tikanikligi-acma-icon
Boru Tıkanıklığı Açma

Binalarda bulunan boru sistemleri hem içme suyunun hem de atık suyun geçmesini sağlamaktadır. En önemli konular arasında yer alan tesisat konusunda zaman zaman sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunlar arasında yer alan boru tıkanıklığı ise en sık görülen sorunlar arasında yer almaktadır. Bu alanda en kötü süreçlerinizde bile size % 100 çözümleme yapmaktayız.

Boru Tıkanıklığı Neden Kaynaklanır?

İnşaat aşamasında olan binalarda tesisat yapımı büyük bir dikkatle yapılmalıdır. Bu gerçekleşmediği durumda boru tıkanıklığı sorunu kısa sürede ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunun ilk nedeni tesisat yapımı sırasında çalışan ustaların bazı malzemeleri giderlere atmasıdır. Bu özellikle orta vadede soruna yol açmaktadır.

Tesisatlarda boru tıkanıklığı sorununun nedenleri arasında yanlış işçilik de yer almaktadır. Bunun yanı sıra gider borularına çeşitli malzemelerin düşürülmesi ya da kullanılan kağıt havlu gibi ürünlerin atılması da soruna neden olabilmektedir. Gereken eğimin verilmemesi de tıkanıklığa adeta davetiye çıkarmaktadır.

Boru Tıkanıklığı Açma Çözümleri

Firma olarak binanızda yaşadığınız her türlü tesisat sorununa çözüm üretmekteyiz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizlere bu konuda garantili ve hızlı hizmet sunmaktayız. Teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklığa noktasal tespit yapmakta ve kameralar sayesinde tıkanıklığın boyutunu belirleyerek buna göre gereken çözümü sunmaktayız.

Boru tıkanıklığı sorununa binanızda inşaat işi çıkarmadan, kırmadan çözüm üreten firmamız sizlerin iletişim kurmasını beklemektedir. Kurulduğu günden beri her türlü sektörel gelişmeyi yakından takip eden firmamız sayesinde sizler de bu önemli sorundan kurtulabileceksiniz.

Gider Borusu Açma

Binaların yapım aşamasında gider borularının düzgün bir şekilde monte edilmesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Gider borularında zamanla yaşanacak sorunlar binalarda önemli sorunlara yol açmaktadır. Yaşanacak sorunlar için gider borusu açma hizmetinden faydalananların sayısı her geçen dönem artış göstermektedir.

Gider Borusunun Tıkanma Sebepleri

 Gider borusu açma konusuna ihtiyaç duyan binalarda bu duruma genellikle şu sorunlar neden olmaktadır:

  • İnşaat aşamasında gider borularının uygun bir şekilde döşenmemesi
  • Ustaların yapım sırasında malzemeleri gider borularına atmaları
  • Klozete küpe, toka gibi maddelerin yanlışlıkla da olsa atılması
  • Temizlik sonrasında atık suların sürekli olarak klozete dökülmesi
  • Traş sonrasında saç ve sakalın klozete atılması

Yaşanan bu tip sorunların ardından gider borularında tıkanıklık yaşanmaktadır. Bu durum zamanla daha önemli sorunlara zemin hazırlamaktadır. Bu nedenle sorunu hissettiğiniz anda çözüm için başvuruda bulunmanız kritik öneme sahiptir.

Gider Borusunu Açmada Ekonomik Çözüm

Firmamız gider borusu açma firmaları arasında uyguladığı ekonomik çözümlerle dikkat çekmektedir. Hem teknolojiden faydalanan firmamız hem de alanında uzman ekibiyle hareket etmektedir. Garantili hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız kurulduğundan beri müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden yola devam etmektedir.

Bizimle gider borusunda yaşadığınız sorunlarda iletişime geçerek gelişmiş hizmetten faydalanabilirsiniz. Gider borusu açma konusunda gelişmeleri takip eden firmamız, tüm aşamaları gerekli aletleri kullanarak ve kırıp dökmeden tamamlamaktadır.