Kameralı Su Kaçağı Bulma

Binalarda su kaçağı yaşanması beraberinde birçok daireyi etkileyen sorunları da getirmektedir. Özellikle toplu yerleşimlerde büyük sorunlara neden olan bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir. Konuyla ilgili kameralı su kaçağı bulma hizmeti özellikle son dönemlerde ön plana çıkmıştır.

Su Kaçağı Nasıl anlaşılır?

Bulunduğunuz binada su kaçağı olup olmadığını dikkatli bir şekilde inceleyerek anlayabilirsiniz. Özelikle su borularının geçtiği alanlarda nemlenme yaşanıyorsa bu su kaçağına işarettir. Seramiklerin ara kısmında renk değişimi yaşanması ve ıslaklık hissedilmesi de bu sorunun yaşandığını ortaya koyan etkenler arasında yer almaktadır.su-kacagi-bulma-tespiti-icon

Evinizde ya da işyerinizde sular kapalı olsa da su sayacınız çalışmaya devam ediyorsa su kaçağı bulma hizmetine başvurma zamanınız gelmiş demektir. Hemen insanın aklına Komşu Su Sızıntısı Yüzünden Kapıyı Çaldı diye düşünerek hareket edemeyecek hale gelebilir. Ayrıca alt katta oturan komşunuz tavanında renk değişimi ya da damlama şikayetinde bulunuyorsa yine su borusunun açılma hizmetine başvurmanız gereklidir. Düşündüğünüzde çok kolay bir işlem gibi görülen su kaçakları uzun vadede sadece su faturası artırımı değil, borularınızın, duvarlarınızın, boru hattının geçtiği her alanın zarar görmesini sağlar bu nedenle kaçak olmadan hemen çözüm üretin.

Su Kaçağı Bulmada Teknik Destek

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kameralı su kaçağı bulma konusunda hizmetini uzun süredir veren firmamız, profesyonellik anlayışıyla dikkat çekmektedir. Bu cihaz yardımı ile sorunun kaynağına inerek kamera ile görerek su kaçağı bulma sürecini kırıp dökmeden kolayca buluyoruz. Bu noktada bizlerle kameralı su kaçağı bulma işimizi talep ederseniz iletişim kuran müşterilerimizin adresine kısa sürede ulaşarak yaşanan sorunu gerekli cihazlar yardımıyla buluyor ve nokta atışıyla sorunu kısa sürede çözüyoruz.

Doğru Adreste olduğunuzu kaliteli müşteri temsilcilerimiz ve su kaçağı tespiti işini iyi yapan personellerimizden anlayabilirsiniz

Bize web sayfamız üzerinden ya da arayarak ulaşabilir ve kameralı su kaçağı bulma konusunda hizmet isteyebilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti almak ve rahat bir nefes almak için bize başvurabilirsiniz.

Kanal Açma Robotu

Kanal tıkanıklığı sorunları tüm çevreyi etkileyen ve oldukça da olumsuz bir durum yaratan tesisat sorunlarından olmaktadır. Yapıların gider borularından gelen artıkların toplandığı bu alanlar kimi zamanlarda tıkanıklık sorunu göstermektedir. Fakat gelişen teknolojik sistemler sayesinde kanal açma robotu ile tüm kanal tıkanıklıkları en kaliteli şekilde giderilmektedir.

Avrupa kalite standartlarında üretilen ve % 100 oranında iş garantisi sağlayan kanal açma robotu ile kanal boruları içerisindeki pislikler görülebilmekte ve bu pislikler en ufak parçalara kadar ayrılarak kanal borularından geçmesi sağlanmaktadır. Bu sayede de kanal açma işlemi gerçekleştirilmekte ve ardından da kanal boruları yıkanarak bir daha tıkanıklık sorunu yaşanmaması sağlanmaktadır.

Son sistem uygulamalarımız sayesinde sistemlerinizdeki bütün sorunları çözümlemek artık çok kolay..! Hemen firma yetkililerimizi arayarak detaylı bilgi alarak tıkanıklığınızdan köklü kurtulun...!

Sadece profesyonel tesisat firmaları tarafından uygulanan bu cihazlı kanal açma işlemlerinin hem işlem açısından hem de işlem garantisi açısından birçok farklı faydası bulunmaktadır. Bu yararların başında ise kanal açma robotu ile açılan kanallarda bir daha aynı sorunlar görülmemektedir. Çünkü robotlarla boruların içi görüldüğü için tıkanıklığa sebep olan durumlar tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Kanal açma robotu kullanarak yapılan işlemlerde hiçbir şekilde kırma dökme olmamakta ve işlemler sadece saatlik sürelerde sonlandırılmaktadır. Aynı zamanda kırma dökme olmaması ve işlem sürelerinin de kısa olması kanal açma fiyatlarını da etkilemekte ve daha uygun fiyatlı işlemler yapılmasını sağlamaktadır. Garantili ve kaliteli bir yöntem olan robot ile kanal açma birçok farklı avantajı da beraberinde sunmaktadır.

En Son Hesaplanan Su Kaçağı Fiyatları (*)

SU KAÇAĞI BULMA DANDİK TESİSATÇI FİYAT ARALIĞI KALİTELİ TESİSATÇI FİYAT ARALIĞI
Su Kaçağı Toplam Fiyatları 300 TL - 500 TL 1100 TL - 1500 TL
Su Kaçağı Bulma 59 TL - 79 TL 100 TL - 200 TL
Su Kaçağı Tespiti 59 TL - 79 TL 100 TL - TL
Su Kaçağı Servisi 50 TL - 100 TL 100 -120 TL
Su Kaçağı Tamiri 200 TL - 500 TL SORUNA GÖRE DEĞİŞİR
*Sizlere temsili sunduğumuz su kaçağı bulma fiyatlarının piyasa ve iyi bir tesisatçı fiyatlarına göre değerlendirilmiş maliyetler mevcuttur. Siz değerli müşterilerimiz yapacağı işlemlerinizde mutlaka bu tabloyu baz alarak yaptığınızda zararlı çıkmayacaksınız. Fiyatlar temsili olup güncel fiyatlar için mutlaka müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

İstanbul kameralı su kaçağı tespiti yapan deneyimli ustalarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli ve teknolojik hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulma hizmeti veren firmamıza ulaşarak kısa yoldan bu konuda ilgili detay bilgileri alabilirsiniz. Uzman ustalarımız size sorununuza çözüm odaklı yardımcı olacaklardır. İstanbul cihazla su kaçağı tespiti nasıl yapılır, nasıl su kaçağı sorunu yaşanan alandaki sorunlu olan boru bulunur, bu konularda bizleri aradığınızda hemen destek vermeye hazırız. Kırmadan su kaçağı bulma işlemi esnasında duvarınıza, fayansınıza, parkenize vb. zarar vermeden borulardaki su sızıntılarını buluruz. Su kaçak bulma servisimizden eminizki sizlerde memnun kalırsınız.

Robotla su kaçağı tespiti yapan cihazları yöneten uzman ustalarımız sayesinde tesisatınızdaki bu önemli sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Su tesisatçısı olarak bizler yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile sizlere uzun süredir hizmet vermekteyiz. Su kaçağını en yeni yöntemlerle bulur ve en iyi şekilde gereken onarımı yaparız.

Kırmadan Su Kaçağı

Tesisat borularında meydana gelen su kaçaklarının birçok nedeni bulunmaktadır. Boruların yanlış eğimlerde döşenmesi, suların yüksek basınç değerleri ile borulara gelmesi veya tesisat sisteminin çok eski olması gibi durumlardan dolayı su kaçakları oluşmaktadır. Su kaçağı borularda oluşan küçük deliklerden sızan ve duvarların içinde biriken bir arıza olmaktadır. Bu su kaçakları son derece tehlikeli tesisat arızası olmakta ve anında çözüm bulunmalıdır. Son dönemlerde uygulanan en başarılı sistem ise kırıp dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Cihazı

olmaktadır. Bütün bu süreci sizler için yurtdışından getittirdiğimiz termal kamera ile sıcak su kaçağı tespiti ile kaçak su tespiti yapan cihazlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Duvarların içerisinden geçen su borularında olan su kaçaklarını bulabilmek için akustik dinleme cihazları kullanılmaktadır. temizce su kaçağı tespitlerinde öncelikle su borularının geçtiği tüm duvarlar dinlenmekte ve su kaçağı olan bölgeler noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Akustik dinleme cihazı su damlasından su sızıntısına kadar tüm arızalı olan bölgeleri tespit etmekte ve sıfır hata payı ile su kaçağı olan bölgeleri noktasal olarak bulmaktadır. Bu işlemler sırasında da hiçbir şekilde kırma dökme gibi durumlar söz konusu olmamakta ve kameralı kırmadan su kaçağı işlemleri kısa süre içerisinde son bulmaktadır.

Gerekli tesisat cihazları olmadan kırmadan su kaçağı işlemleri yapabilmek imkansız olmaktadır. Cihaz sistemleri olmadığı zaman uygulanacak olan işlem ise duvarların kırılması veya duvar içerisindeki boruların iptal edilerek duvarın üzerinden plastik boruların

geçirilmesi olacaktır. Bu yöntemler hem zahmetli hem de su kaçağı tamircisi işlemlerinden daha pahalı olmaktadır.

Su Kaçağı Bulma

Robotla Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Yapıların tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçakları en kısa sürede çözüme kavuşturulmalıdır. Çünkü küçük bir su kaçağı olarak başlayan sorunlar bir süre sonra su baskınlarına kadar gidecektir. Duvarın içindeki su borularında meydana gelen bu kaçakların birçok farklı nedeni bulunmaktadır. Su basınçlarının yüksek olması, boru eğimlerinin ters olması veya boru sistemlerinin eskimiş olması gibi nedenlerden dolayı su kaçağı problemleri yaşanmaktadır. Ancak bu sorunlar teknolojik su kaçağı bulma işlemleri ile kolayca çözüme kavuşturulmaktadır.  

Kırıp dağıtmadan su kaçağı bulma işlemlerinde akustik dinleme cihazları kullanılmaktadır. Bu dinleme cihazları ile tesisat borularının geçtiği duvarlar dinlenmekte ve bu dinlemeler sonucunda da su sızıntısı olan yer tam noktasına göre tespit edilmektedir. Yapı içerisinde hiçbir şekilde kırma dökme olmadan su kaçakları tam noktasal olarak tespit edilmektedir. Bu işlem için kullanılan diğer bir yöntem ise kırarak yapılacak işlemlerdir.

Su tesisatı işlemleri dışında yapılacak işlemlerde su borularının geçtiği tüm duvarlar kırılacak ve sonrasında su borularındaki delikler giderilecektir. Diğer bir yöntem ise duvar içindeki boruların iptal edilip duvar üzerinden plastik boruların çekilmesi olacaktır. Fakat bu yöntem son derece uzun süreler süreceği gibi aynı zamanda evlerde inşaatlar da çıkacaktır.

Hiçbir şekilde inşaat işleri çıkmadan ve son derece de kaliteli olarak kaçak bulma işlemleri uygulanacak ve üstelik en uygun rakamlar ile sunulacaktır.

İstanbul Su Kaçağı Bulma

Ülkemizin en büyük metropolü olan İstanbul gelişmeye hızla devam etmektedir. İstanbul’da her alanda olduğu gibi tesisat sorunlarında hizmet veren firmalar konusunda da alternatifler bulunmaktadır. İstanbul su kaçağı bulma konusu da özellikle son yıllarda gündeme gelen konular arasında yer almaktadır.

Su Kaçağının Zararları

Günümüzde birçok şehirde site tarzı yerleşimler oldukça yaygınlaşmıştır. Bu nedenle binalarda yaşanacak sorunlar sadece sorunu yaşayan evi değil birçok evi aynı anda etkilemektedir. Bu nedenle İstanbul su kaçağı bulma talep eden kişiler bu durumu dikkate almalıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte çözümün kolaylaştığı unutulmamalıdır.

Su kaçağı sorunu öncelikle binanın yapısına zarar vermektedir. Duvarlardan kötü koku yayılmasına neden olabilen bu sorun aynı zamanda duvarların dökülmesi gibi sonuçlar da ortaya çıkarmaktadır. Alt kattaki evlerde su damlamalarına neden olan su kaçağı sorununda tespit ve çözüm son derece önemlidir.

Su Kaçağına Profesyonel Çözümler

Görüntülü sistemleri kullanan firmamız su kaçağının yerini noktasal şekilde tespit etmektedir. Hata olmadığı için de evin çeşitli yerlerinde işlem yapmaya gerek kalmamaktadır. Su kaçak bulma hizmetinde son derece profesyonel hizmet sunan firmamız gelişmiş aletleri kullanarak işlem yapmaktadır.

#sukaçağıbulma #sukaçağı #sukaçağıtespiti

Bizimle iletişim kurmanız durumunda İstanbul su kaçağı bulma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz son derece kısa sürede bırakmış olduğunuz adrese ulaşarak tespit ve çözüm hizmetlerini sunmaktadır. Memnun kalmak ve sorunu kısa sürede çözdürmek için bize başvurabilirsiniz.

Kırma, Dökme Derdine Son !

Su kaçağı tesisatçısı olarak sektörün profesyonelleri olarak siz değerli müşterilerimize bilgiler aktaralım. Böylece sektörün kör noktalarına saplanıp kalmadan, kısa vadeli çözümler için büyük zararlar görmektense piyasada yüzlerce bulunan firmaların yanı sıra bizimle tanışsaydınız yüksek miktarlı ödemeler ve diğer sorunlarla karşılaşmamış olacaktınız. İstanbul tesisatçısı olarak bütün su kaçağı süreçlerini çok iyi tespit etmiş olup, sızıntılarınızın bütün sebeb ve nedenlerini çok iyi bilen tecrübemizin yanısıra son sistem gelişmiş robotik, kameralı su kaçağı bulma cihazlarımızla özellikle bu konuda duruşumuz çok nettir. Bu hususta sizlere aşağıdaki maddeler halinde sıraladığımız hususları dikkate almanız gerekmektedir. İşte sizlere anktotlar;

 • Öncelikle evinizde işyerinizde açık su yok ise sayacınıza bakarak dönme olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer sayacınız dönüyorsa kaçak var demektir.
 • Başka aynı durum üzerine söylenecek durum ise eğer faturanız herzaman gelen su faturasından farklı ücret olarak gelmiş ise evinizde borularınızda su kaçağı var demektir.
 • Genellikle tadilat sonrası veya uzun yıllar kullanımdan sonra alt kat komşunuzun duvarlarında sarartı ve leke oluşumu var ise mutlaka tadilat esansında borunuzun patladığını veya uzun yıllar kullanım kaynaklı boru paslanıp sızıntı oluşması var demektir.
 • Fayans veya seramiklerin arasındaki derz dolgularının renk değiştirip bazen küflü gibi bazen ise sararması ile su sızıntısı varlığına işaret etmektedir.
 • Parke, duvar, mobilya, fayans, granit gibi ortamlarınızda devamlı ıslaklık veya su kabarcığı oluşması durumunda mutlaka o ortamda su sızıntısı mevcuttur.
 • Evin, işyerinizin duvarlarında özellikle köşe noktalarında renk değişimi veya boya kabarması var ise yine su sızıntısı mevcutiyetinin varlığına işaret eder.

Maddeleri istediğiniz derece artırmak mümkündür ama asıl sorulması gereken bir soru var ise o da evinizdeki su kaçağından kutulmak istermisiniz diye bir soru sorulduğunda mutlak bir cevap evet su kaçağından kurtulmak istiyorum olacaktır. İşte bu yüzden siz değerli müşterilerimize kaçak su konusunda en iyi hizmeti veren firmamızı tercih etmek en doğru cevap olacaktır. Diğer türlü işinin ehli olmayan bir takım tesisatçı ile kaçak hususlarında uğraşır durursunuz. Bunun da en önemli noktası bütün evinizi birer birer kırarak size ekonomik olarak büyük miktarda masraf çıkarmasının bir yana ortalığı toz dumana vermesi de extra masraflarından olur.

Su Kaçağı Tesisatçısının Açılış Saati

Pazartesi
8:30-23:45
Salı
8:30-23:45
Çarşamba
8:30-23:45
Perşembe
8:30-23:45
Cuma
8:30-23:45
Cumartesi
8:30-23:45
Pazar
8:30-23:45
0000
Su Kaçağı Bulma
0000
Robotla Su Kaçağı Bulma
000
Kaçak Su Bulma
0000
Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı

Su kaçağı yapıların tesisat sistemlerinde en fazla görülen arızalardan olmaktadır. Duvarların içerisinden geçen tesisat boruları birçok nedenden dolayı aşınmakta ve yüzeyinde küçük delikler oluşturmaktadır. Bu küçük deliklerden sızan sular ise duvarların içerisine birikmekte ve en sonunda da boru patlaması ile birlikte su baskınlarına neden olmaktadır. Gelişen cihaz teknikleri sayesinde kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı yapılabilmektedir.

Eskiden su kaçağı tespitlerinde su borularının geçtiği tüm duvarlar kırılır ve sonrasında da su kaçağı bulunmaya çalışılırdı. Diğer bir su kaçağı onarımı ise duvar içerisinden geçen boruların iptali ve sonrasında da duvarın üzerinden geçen plastik boruların döşenmesi gibi işlemler uygulanmaktaydı. Fakat artık akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti de onarımı da yapılabilmektedir.

Bu işlemler için öncelikle akustik dinleme cihazları ile tüm tesisat noktaları dinlenmektedir. Sonrasında ise su kaçağı olan bölgelerde cihaz sinyal vermekte ve bu sayede de kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Avrupa standartları kalitesinde üretilmiş olan akustik dinleme cihazları ile yapılan dinlemelerde asla sapma payı olmamakta ve cihaz tam noktasal olarak su kaçağını bulabilmektedir.

Su Kaçağı Sorunu Yaşayan Kişiler ve Su Tesisatçısı Soruları

En ufak su kaçağı noktalarından en büyük su kaçağı sorunlarına kadar tüm su kaçağı sorunlarına kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve onarımı hizmetleri sağlanmakta oldukça da avantajlı bir işlem türü olarak sunulmaktadır.

Yapıların tesisat sistemlerinde su kaçakları problemleri en sık görünen tesisat arızaları olmaktadır. Boruların uzun yıllar kullanılması ve aşınması sonucunda su kaçağı problemleri oluşmaktadır. Borudan küçük sızıntılar şekilde olacak bu su kaçağı en kısa sürede bulunmalı ve hemen onarılmalıdır. Çünkü evlerin su baskınlarına uğramasının temel nedeni su kaçağı sızıntıları olmaktadır. Tesisatçı olarak su kaçağı bulma işlemleri ile evlerde kırma dökme olmadan su kaçakları bulunmaktadır.

Akustik dinleme cihazları ile yapılarda su kaçakları noktasal olarak tespit edilmekte ve kırma dökme olmadan sıfır hata ile tüm su kaçakları bulunabilmektedir.  Sızıntı kaçağını bulma işlemleri sayesinde evlerdeki hiçbir şekilde inşaat işleri çıkartılmamakta ve su kaçakları saatlik çalışma süreleri ile çözüme kavuşturulmaktadır. İster sızıntı olsun ister damlama şeklinde su kaçağınız hiç farketmeksizin siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmamızın profesyonel personellerince sorunlarınız kökünden çözümlenir. Çünkü firmamıza gelen bu güne kadar bütün telefonlarda müşterilerimiz su kaçağı bulma noktasında sorunlar yaşadığı bunlarıda temiz ve titiz çalışan bir firma ile çözümlemeyi istedikleri talepleridir. Bizlerde bu doğrultuda firma vizyonumuzca çözümlemeler yaparak sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Gözle görülmeyen su sızıntısı bulma işlemlerinde tüm tesisat noktaları akustik dinleme cihazları ile dinlenmekte ve duvarın üstünden su kaçağının hangi bölgede olduğu tespit edilmektedir. Gerekli cihaz sistemleri olmadan yapılacak olan su kaçağı bulma işlemlerinde tesisat borularının geçtiği her nokta kırılacak ve sonrasında su kaçağı onarılacak. Diğer bir yöntem ise duvarın içinden geçen tesisat borularını iptal edip duvar üzerinden plastik boru geçirmek gibi işlemler olacaktır.

Hem yapının duvarlarının kırılması hem de plastik boru ile çözüm bulma son derece kalitesiz ve zahmetli bir yöntem olmaktadır. İstanbul Su Tesisatçısı olarak bu tip işlemleri sayesinde kırma dökme olmadan, zahmetsiz ve daha uygun fiyatla su kaçağı bulma hizmeti sunulmaktadır.

Su Kaçağı Bulma ile Karşılaşılan Sorunlar

Su Kaçağı için öncelikli olarak firmamızın iletişim hatlarından en kısa sürede müşteri temsilcilerimize ulaşarak sızıntı tespiti yapmamız için iletişim sağlayacaksınız. Ardından gelişmiş cihazlarımızla noktasal su kaçağı bulma yapıp sizleri bu sorundan kurtaracağız.
Bu tür Banyodan Alt Kata Su Sızması sorununu kesmek için su sızıntısının kaynağını bulmak ve onarmak gereklidir. Bunun için Borunun patlağını bulan cihazımız tesisatta gerekli taramayı yaptıktan sonra kaçak varsa sorunun kaynağını gösterir fakat kaçak yoksa tesisat sağlam olduğunu sorunun başka nedenlerden kaynaklandığını göstermektedir.
Firmamız bünyesinde bulunan kameralı su kaçağı bulma aletleri bu yönde bize doğru ve kesin bulma imkanı sağlar. Tuvaletten alt kata su damlatma yani su sızıntısı olan bölgeyi elimizle koymuş gibi bulur, böylelikle sizi hem maddi hem manevi sıkıntıdan kurtarırız. Tüm işlerinde garanti imkanı sunan firmamızı tercih ederseniz üzülmezsiniz.

31 Yorum

 • Büşra YILDIZ

  İstanbul Su Kaçağı Bulma için Profesyonel bir ekip ile çalışma sorunumu sizin gibi kaliteli firma ile tanışarak çözüme kavuşturdum. Çünkü bunu söylememin nedeni hemen kaçağa müdahale ederek su kaçak problemi finalle getiren İsmail ustaya çok çok teşekkür ederim. İyi Çalışmalar dilerim.

  • admin

   Teşekkür ederiz Büşra Hanım.

 • Yusuf Aydın

  Gerçekten çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren kaliteli personelleri olan bir firma. 3 5 yerden fiyat teklifi aldığımda en makul fiyatı aynı işe vererek ve eve geldiklerinde yaptıkları ince ustalıkla da ispatlamış oldular.

  • admin

   Nazik Görüşleriniz İçin Teşekkürlerimizi Sunarız.

 • Ömer DUMAN

  Temizlik noktasına verdiğiniz önemi bir kenara bırakıp uygun maliyetinizle de tercih edilecek su kaçağı firmalarından en iyisi olduğunuz ortada. Geçen sene aynı sorun için başka bir firmayı çağırdığımda ortalığı kırıp dökmesini de göz önüne aldığımda iyiki sizile çalışmışım hem keseme hem de evime en hayırlı işi yapmışım onu gördüm. HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  • admin

   Tavsiyeniz bizleri mutlu etti ömer bey, tabiki amacımız sizleri kazıklamak olmadı hiç bir zaman, yaptığımız işlerimizde her zaman bir dostumuza iş yapıyormuşcasına yapmaktayız. Dostlarınıza da bizleri tavsiye ediniz.

 • Semiha YILDIRIM

  Allah razı olsun su kaçağı ailesinden, yaklaşık bir aydır evime su akıyordu üst komşunun banyosundan ve bir çok kere tesisatçı çağırıp cihazla baktırdım fakat bir sonuç yok, haram olsun aldıkları paralar kandırıldım açıkcası. Sonra su kaçağı bulma sitesi olarak sizleri buldum. Profesyonel ekibiniz ve kaliteli cihazlarınızla sorunu, problemi kökünden çözüme kavuşturdunuz.

  • admin

   Ekibimiz herzaman teknolojiyi takip ederek su sorunlarının çözümü üzerine sektörü devamlı takip etmektedirler. Bu noktadaki sorunların çözümüne doğru devamlı çalışmalarımız devam edecektir. Asıl biz Sizlere teşekkür ederiz.

 • Gizem AKSOY

  Her defasında yaptırıp tekrar tekrar sızıntı sorunu yaşamaktan sıkıldım bıktım arkadaşlar. Bu işi iyi yaptığınızı iddaa ediyorsanız buyrun hemen iletişim bilgilerimden ulaşarak bana bilgi verin. İyi çalışmalar dilerim sizlerden iyi su kaçağı bulma fiyatı bekliyorum.

  • admin

   Gizem hanım iletişim numaranızı bırakmamışsınız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak destek alabilirsiniz. Teşekkürler

 • MERT TUNA

  Uzun zamandır yaşamış olduğum sorun nedeniyle işinin ehli kişileri aramaya başladım. İnternette araştırdığımda güven vermeyen kişiler karşıma çıktı ama ÇOK ŞÜKÜR buldum. Hizmetinizden dolayı teşekkür ederim. İşlerinizde kolaylıklar

  • admin

   İşimizi ve sözümüzü her zaman doğru olarak gördüğümüzü devamlı söyleriz. Bu da bizim farkımız olsun tesisat sektöründe. Teşekkürler Mert Bey.

 • Ahmet AKLAR

  Yazlığımdaki peyzaj çalışması esnasında su borusu patlamış fakat nereden patladığını bulamıyoruz yardımcı olabilir misiniz.

  • admin

   Su kaçağı sorununuz için bizlere ulaştığınızdan dolayı kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. İşimizin su kaçağı bulma olması dolayısıyla sizlerin bizlere telefon numaranızı bıraktığınızda veya bizlere ulaştığınızda anında destek verilecektir.

  • Ahmet AKLAR

   hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim 0539 447 29 30 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. teşekkürler.

 • Temel Tekin

  şimdi mutfağımın tavanından damla akmaya başladı. Şuan müdahele yaptırsam mı yoksa sızıntı kesilir mi bilemedim. Nasıl bir yol izlemem gerek. Sızıntıyı sildim ama su kaçağı borudan mıdır yoksa buharlaşma mı yapmıştır. ?

  • admin

   Merhaba Temel bey, sızıntı başlangıç evresinde ise şuan sorununuza yani su kaçağı tespiti yaptırılıp hemen çözüm üretilmesine lüzüm vardır. Bu yüzdende hemen firmamıza telefon numaranızı bırakarak keşif için arkadaşları yönlendirmemiz gerekmektedir. İyi günler dileriz.

 • Remzi ACAR

  Su kaçak tamir fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyim.

  • Su Kaçağı

   Merhaba Remzi Bey,
   Fiyatlar için lütfen firma yetkililerimizle irtibata geçiniz.
   iyi günler dileriz.

 • Serdar TUNCAY

  Alt katta ki komşumuz aceleyle kapıyı çalıp banyosunda lavabo dolabının üzerindeki tavanda ve duvarında ıslanma ve kabarcık oluşumundan bahsetti bizlerde daha önce bizim bina eski olduğu için bizde üst komşu su sızıntısı sorunu yaşadığımızdan sizinle çalıştım tekrar böyle bir sorun olduğunu görünce sizleri aradığımda bizi unutmayıp bir öncekinden daha da uygun su kaçağı fiyatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

  • Su Kaçağı

   Rica ederiz Serdar bey,
   Öncelikle bu tip su kaçağı sorunlarında bizleri aradığınız için firmamız adına sizlere teşekkür ederim.

 • Hamiyed TUNAYILDIZ

  merhaba yakın zamanda küçük çapta duvarımda sızıntılar oluşmaya başlayınca internet üzerinden arama yapınca su kaçağı diye size denk geldim acaba duvardaki boru mu patlamış olabilir yoksa dışarıdan su mu içeriye geçiş yapmış olabilir bir türlü netleştiremeyince sizlere ulaşmak en doğrusu olduğunu düşündüm. Bana fiyat veya çözüm sunun lütfen.

  • Su Kaçağı

   Merhabalar Hamiyed Hanım,
   Fiyatlandırma ve su sızıntısı sorununuza kesin çözüm için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere direkt olarak ulaşın. Sayfamız yorum alanında su kaçağı fiyatı prensip olarak verememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 • Suveyil TANIS

  Kaçak su tespiti için toplam masraflar içinde bana kap paraya mal olur. Su kacagi tespiti için gelseniz yapmasanız bile acaba kaç para servis ücreti alırsınız. Bir de tamam gelin dediğimde servis için kaç dakikada burda olursunuz çünkü sızıntı artık başa bela olmaya başladı.

  • Su Kaçağı

   Merhaba Suveyil Bey,
   Su kaçağı fiyatlarımız bütün istanbul ilçeleri için aynı olmakla b irlikte sizlere su kaçağı bulma için servis süremizi maksimum 1 saat içerisinde neticelendiriyoruz. İstanbul’da olupda bizler kadar hızlı su kaçağı servisi hizmeti veren başka firma bulmanız artık çok güç bir durumdur. Bu nedenle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 • Sinem PARLAK

  en uygun fiyata lavobamızı artık sorun yaşamayacak derecede çözüme kavuşturmanız mümkün mü. Çünkü bu lavabo tıkanıklığı canımızı sıktı.

  • Su Kaçağı

   Merhaba Sinem Hanım,
   Lavabo tıkanıklığı açmak ve sorununuza kalıcı çözüm sunmak pektabiki bizlerin işidir. Yetkililerimize ulaştığınız takdirde size çözüm sunacaklardır. İyi günler dileriz.

 • ŞAFAK CANTUTAN

  hiç bu kadar hızlı çözüm sunacağınızı tahmin etmezdim fakat gördüğüme göre artık sektör sizler sayesinde kendini geliştirmiş. tebrikler

  • Su Kaçağı

   Merhaba Şafak Bey,
   Firma prensiplerimiz gereği yaptığımız işlerimizi hızlı ve titiz bir şekilde tamamlamaktayız. Akabinde su kaçağı konusunda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için ise dünya genelin bu sektörde kullanılan cihazları alarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Bu vesile ile bizleri tercih ederek bu güzel yorumunuz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 • Canan Kara

  Farklı farklı yöntemler ile su kaçağı çözmeye çalışssakta asıl su kaçağını bulamadığımız için sızıntı devam etmekte. Yardımcı olur musunuz.

 • Adem ŞAHİN

  Firmanızı bir kaç kere iş yaptıran biri olarak su kaçağı bulma konusunda uzmanlığınızı buradan söylemeden edemiyeceğim. Özellikle hasan ustanın pratikliği dillere destan diyebilirim. İyi çalışmalar

 • Bir Yorum Yazın