Radyatör Temizliği

Kış döneminin yaklaşması ile birlikte petekler büyük önem kazanmaktadır. Bahar ve yaz dönemlerinde bakımı ihmal edilen peteklerin kış döneminde verimli çalışması oldukça zordur. Bu nedenle İstanbul petek temizliği hizmeti özellikle havaların soğumaya başladığı dönemlerde önem kazanmaktadır.

Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır?

Binalarda kombi ya da merkezi sisteme bağlı olan peteklerde zaman zaman sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların başında peteklere hava dolması sorunu yer almaktadır. Radyatör temizliği hizmeti sayesinde bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu şekilde petekler daha çabuk ve düzgün bir şekilde ısıyı yansıtacaktır.

Radyatör temizliği hizmetine özellikle peteklerdeki ısınma sorunu nedeniyle başvurulmaktadır. Özellikle su akışkanlığının kaybolması buna en önemli nedendir. Bu da peteklerdeki toz ya da yabancı madde birikiminden kaynaklanmaktadır. Petekleri ana sisteme bağlayan borularda yaşanan sorunlar da oldukça önemlidir.

Güvenilir Radyatör Temizliği Hizmeti

Kışın soğuk günleri gelmeden İstanbul petek temizliği hizmetimize başvurabilirsiniz. Firmamızın alanında uzman ekibi, gerekli makinelerin yardımıyla bu işlemi kolay bir şekilde yapmaktadır. Evinize ya da peteklere herhangi bir zarar gelmeden bu sorunu mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Siz de radyatör temizliği için firma arıyorsanız bize içiniz rahat bir şekilde başvurabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede adresinize gelecek olan ekibimiz sorununuzu çözüme kavuşturacaktır. En uygun fiyata kaliteli petek temizliği için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hatalı Temizlik Bütün Tesisatlarınızın Bozulmasına Mal Olur..!

Petekleriniz dahası radyotör petekleriniz eğer tecrübeye sahip ustalarımızla servis yapılmaması durumunda hem yüksek faturalı ödemeleriniz hem de kışın ısınmanızdan olursunuz. Bu yüzden siz dilediğiniz kadar kombinizi yükseltin sizlere ısı yerine yüksek fatura olarak yansıyacaktır.Bu nedenle ki eğer peteklerinizin içinde uzun süreli su akışı yüzünden biriken kireçler ve diğer atıkların taşlaşarak evinizi ısıtmamasını sağlayacak ve bizce sizler bu duruma bir türlü alışamıyacaksınız.

Hemen işinin ehli firmamız çalışanlarını arayarak sizleri bu büyük dertten kurtarıp hem evinizi ısıtmak hem de faturalarınızı daha düşük ödemenize katkı sağlamak gibi işlemleri yaptırınız. İnanın bütün bu süreçlerden sonra petekleriniz ilk yapılmışcasına yepyeni bir su akışına sahip olacak ve eviniz sımcsıcak olacaktır. Radyotörlerinizi makinelerimizle tertemiz yaptıktan sonra 1 yıl içerisinde tekrar aynı sorunlar ile karşılaşırsanız hiç bir ücret almadan bakımlarınızı tekrardan yapıyoruz.