Firmamız Hakkında

İstanbul Bölgesinde ikamet edenlere bu güne kadar binlerce müşterimize sıhhi tesisat işi yaptık. Nazik, tecrübeli tesisatçılık ruhuna sahip personellerimizle, belirli su tesisatı konusunu teşhis etmek ve açıklamak için günün 24 saati evinize ya da işyerinize gelerek size nasıl yardımcı olunacağı ve sizlerinde iş sonunda kafanızda acaba dediklerini yaptı mı ? diye herhangi bir soru işareti kalmadan yapacağımız bütün süreçleri ip formunda yazarak yapılacak iş neyi gerektiriyorsa onu yapıyoruz. Bu da en iyi kararı verebilmeniz için yapılması gereken işi ayrıntılarıyla yazılı olması sizlerin tercihiniz için fırsat sunacaktır.

Servis teknisyenlerimiz sıhhi tesisat sorunlarınızı onarmak için zamanın teknolojik olarak en gelişmiş ekipmanları kullanmaktadır. Acil durumların gerçekleşme ihtimalini azaltmak için konut su sisteminizde önleyici çalışmalar da yapabilmekteyiz.

Bütün personellerimiz bir işyerinde veya bir evde karşılaşılabilinecek bütün sıhhi tesisat sorunları ile hem eğitim olarak tam donanımlı hem de kullandıkları cihazlar ile tam teşekküllüdürler. Tıkanıklık açma ve su kaçaklarını nasıl durduracağımızı çok biliyoruz bu yüzden işi en iyi fiyata yapmak için bilgi, deneyim ve araçlara sahip olduğumuzu unutmadan hemen firmamızla irtibata geçiniz.