Kalorifer Temizliği olarak tüm mahallelere Kalorifer Temizliği, Tıkanıklığı, Su Kaçağı hizmeti veriyoruz. Kalorifer tıkanıklığı açma petek-temizligiServisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil tıkanıklık durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun çözüm üreten, Kaloriferinizdeki tıkanıklık ve kaçaklara etkili yöntemlerle kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Kalorifer Su Kaçağı

Su kaçağı konusu birçok sebepten dolayı ortaya çıkan ve önemli hasarlara neden olan bir konudur. Bu soruna su tesisatındaki sorunların yanı sıra kalorifer hattında yaşanan sorunlar da neden olmaktadır. Özellikle kalorifer temizliği konusunda hizmet talebi artış göstermektedir. Havaların soğumasıyla da bu konu daha fazla önem kazanmaktadır.

Kalorifer Su Kaçağı Tespiti

Kalorifer hatlarında yaşanan su kaçağının tespiti için görsel değişikliklere bakmak yeterli olmaktadır. Kalorifer peteklerinin yeterli düzeyde ısınmaması bu soruna işaret etmektedir. Bunun yanı sıra özellikle odaların taban kısmında yaşanana nemlenme sorunu da petek temizliği sorununa işaret etmektedir.

Kalorifer su kaçağı sorununun tespitinde alt kat komşunuzun tavanındaki renk değişimi ve su damlacıklarını da baz alabilirsiniz. Bu sorunun tespiti ne kadar hızlı sağlanırsa çözüm de o derece kolay olacaktır. Sorun tespitinde profesyonel destek almak da önemli artı sağlayacaktır.

Kalorifer Temizliğinde Kesin Çözüm

Kalorifer hattında yaşanan tüm sorunlarda ve özellikle kalorifer su kaçağı sorununda yeterli teknolojiye sahip olan firmamız, noktasal tespit yapabilmektedir. Bu da evin farklı yerlerini kırıp dökmeden sadece sorun yaşanan alandaki sorunun çözülmesini sağlamaktadır.

Uygun fiyatla kaliteli bir şekilde kalorifer hattında yaşanan sorunlara çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın yetkili ekibi kısa bir sürede adresinize gelerek sorun yaşanan kısmı tespit edecek ve çözümü garantili bir şekilde sunacaktır.

Düşünün ki evinize büyük masraflar yaparak doğalgaz tesisatı dahil büyük masraflar yaptınız ve evinizdeki bu toplu değişikliği bir de kış aylarında ısıtarak ödüllendirmek istemiş olabilirsiniz. Fakat sizler ne kadar isterseniz isteyin eğer evinizde, işyerinizde bulunan kaloriferinizi temizleyerek evinizi sımsıcak tutabilmek. Dahası eğer kalorifer su kaçağı konusunda da tecrübeli bir firma olan bizlerle çalışarak bu kafanızdaki sorunlarınızı çözümlersiniz.