Su Kaçağı Tespiti

Tesisat konusunda yaşanan en önemli sorunlardan biri su kaçağı sorunudur. Bu sorun kimi zaman komşuların şikayetleriyle kimi zaman da binada görülen su-kacagi-belgesleriolumsuz değişikliklerle ortaya çıkmaktadır. Bu soruna çözüm bulunabilmesi için öncelikle kaçak su tespiti konusunda çalışma yapılması gerekmektedir.

Kaçak Su Nasıl Anlaşılır?

Binanızda su kaçağı tespiti hizmetine ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için bazı yöntemler deneyebilirsiniz. Bu yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Musluklarınız kapalı olsa bile su sayacınız dönmeye devam ediyorsa
  • Banyoda seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başlıyorsa
  • Su faturanız normalden daha yüksek gelmeye başladıysa
  • Kuru olması gereken zeminlerde nemlenme başladıysa
  • Duvarlarda ıslanma ve rutubet şikayeti arttıysa
  • Evde fazla sayıda böcek yaşamaya başladıysa su kaçağı sorunundan şüphe etmeniz gerekmektedir.

Site tarzı yerleşimlerde alt kattaki komşuları da doğrudan etkileyen bu soruna çözüm bulunması için noktasal tespit gerekmektedir. Bu nedenle profesyonel olarak kaçak su tespiti yapılması gerekmektedir.

Kaçak Su Tespitinde Gelişmiş Hizmet

su-kacagi-7-24-servis-hizmetiFirmamız gerek termal kamera gerek nem ölçme cihazı gerekse de dinleme cihazları sayesinde garantili olarak su kaçağı bulma yapılmaktadır. Tüm cihazlar uzman ekibimiz tarafından doğru bir şekilde kullanılmakta ve bu nedenle doğru sonuç vermektedir.

Siz de firmamıza başvurarak tesisat alanında yaşayacağınız tüm sorunlara çözüm talep edebilirsiniz. Bizimle telefonla iletişim kurabilir ya da web sayfamızdan bilgi alarak hizmet talep edebilirsiniz.

 

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Binalarda su kaçağı sorunu birçok önemli nedenden dolayı ortaya çıkmakta ve olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Bu sorunun çözümü için hızlı davranmak ve sorun büyümeden kurtulmak son derece önemlidir. Bu nedenle cihazla su kaçağı tespiti yapan firma sayısında önemli bir artış yaşanmaktadır. Eğer cihazlarımız ile siz değerlim müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretemezsek hiç bir ücret talep etmiyoruz. Çünkü cihaz ile su kaçağı bulma sürecinizin tamamen adımsal olarak anlamı budur.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçağı sorunu öncelikle tesisat hatalarından dolayı ortaya çıkmaktadır. Boruların sağlam bir şekilde birbirine bağlanmaması ya da yeterince eğimin verilmemesi gibi işçilik hataları bu sorunun en önemli nedenidir. Bu tip bir sorunla karşılaştığınızda kendiniz önlem alamayacağınız için mutlaka profesyonel destek almalısınız.

Cihazla su kaçağı tespiti hizmetine ihtiyaç duyan kişiler genellikle geç başvurmaktadır. Varsa alt kattaki komşunun şikayeti de bu durum üzerinde etkili olmaktadır. Oysa geçen her gün sızıntıyı arttırmakta ve bu durum da duvarlarda çürümeye varan sonuçlara neden olmaktadır. Bu nedenle hemen hangi alanda çözüm talep ediyor iseniz bizleri aramanız durumunda bu olaydan sizlere net cevaplar verebileceğiz.

Su Kaçağında Cihazla Tespit

Firmamız cihazla su kaçağı tespiti konusunda sizlere en gelişmiş ve profesyonel hizmeti sunmaktadır. Üretilen son model cihazlarla su kaçağı yaşanan bölge tam olarak tespit edilmektedir. Bunun yanı sıra kamerayla izlenerek de boyutu anlaşılmakta ve buna göre soruna müdahale edilmektedir.

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda cihazla su kaçağı tespiti hizmetinin yanı sıra sorunun çözümünü en uygun fiyat aralıklarıyla edinebileceksiniz. Uzman ekipten hizmet almak için bizi aramanız ve bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir.

Görüntülü Su Kaçağı Tespit Cihazı

Site tarzı yerleşim birimlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte bazı altyapı sorunları da kendini göstermektedir. Binalarda yaşanan başlıca tesisat sorunları arasında su kaçağı sorunu yer almaktadır. Özellikle nemlenme ve uzun vadede çürümeye kadar varacak sonuçlara neden olan bu sorunla ilgili görüntülü su kaçağı tespit cihazı önem kazanmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Anlaşılır?

Binalarda yaşanan su kaçağı sorununu anlamak için bazı yollar bulunmaktadır. Öncelikle duvar ya da tabanlarda nemlenme hissetmeye başladıysanız bu su kaçağını işaret etmektedir. Bu duruma zamanında önlem alınmaz ise varsa alt katta yaşayan komşunuzun tavanında damlamalar yaşanacaktır.

Su kaçağı konusunda siz hissetmeden komşunuzdan şikayet gelmesi durumunda görüntülü su kaçağı tespit cihazı hizmetine başvurabilirsiniz. Bu sayede şüphelendiğiniz alanlarda görüntülü bir şekilde kontrol yapılarak kesin sonuç elde edilecektir. Böylece sorun daha fazla büyümeden çözüme kavuşmuş olacaktır.

Su Kaçağına Çözümün Adresi

Evinizde su kaçağı sorunu yaşıyorsanız ve bu konuda komşunuzdan da şikayet aldıysanız firmamıza başvurabilirsiniz. En kaliteli görüntülü su kaçağı tespit cihazı hizmetini veren firmamız, son derece gelişmiş özelliklere sahip olan bu cihaz sayesinde noktasal olarak su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Dinamik yapısından ödün veremeyen ve uzman ekibe sahip olan firmamız görüntülü su kaçağı tespit cihazı sayesinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Ekonomik ve kaliteli çözüm için firmamıza telefonla ulaşarak adres bilgilerinizi bildirebilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları yapıların tesisat borularında meydana gelen ve son derece de önemli bir tesisat problemi olmaktadır. Bu sorunların ilerlemesi durumlarında su baskınları olacak ve son derece de olumsuz durumlar ortaya çıkacaktır. Bu yüzden dolayı da su kaçakları anında tespit edilmeli ve giderilmelidir. Artık gelişen teknolojik sistemler sayesinde kameralı su kaçağı tespiti yapılmakta ve son derece de kaliteli bir şekilde giderilmelidir.

Yüksek Ücretler Ödemeden Kaliteli Su Kaçağı Tespiti Yaptırmak İçin Geç Kalmayın.

Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde öncelikle akustik dineleme cihazları ile tesisat borularının geçtiği tüm duvarlar dinlenmekte ve sonrasında su kaçağı olan noktalar tespit edilmektedir. Tespitler sırasında hiçbir şekilde duvarlarda kırma olmamaktadır. Kırmadan dökmeden yapılacak olan su kaçağı tespitleri birçok açıdan avantaj oluşturacaktır ve diğer yöntemlerden daha kaliteli olacaktır.

Gerekli cihaz sistemlerine sahip olmayan tesisat firmaları su kaçağı tespiti işlemleri yapamamaktadır. Bu cihazlar olmadan yapılan işlemlerde su borularının geçtiği duvarlar kırılmakta ve sonrasında su kaçağı araması yapılmaktadır. Bu işlem ise hem uzun süreceği, hem inşaat işlerinin olacağı hem de daha yüksek maliyetler içereceği için çok fazla tercih edilmemektedir.

Kaliteli ve avantajlı bir sistem sunan kırıp dökmeden su kaçağı tespiti işlemleri kısa süre içerisinde son bulmakta ve hatasız bir şekilde su kaçağı noktalarından sinyaller almaktadır. Hassas bir yapıda olan cihazlar sayesinde boruların yıpranmış olan alanları da bulunacak ve sonradan su kaçağı olan alanlar da tespit edilmiş olacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’un Kadıköy ilçesi son derece gelişmiş bir ilçedir. Her geçen gün artan yapı projeleriyle birlikte tesisat konusuna olan ihtiyaçta artış göstermektedir. Bu konuyla ilgili olarak su kaçağı tespiti ön plana çıkmaktadır. Bu sorunla ilgili başvuru sayısının artması sektörün hareketli kalmasını sağlamaktadır.

Su Kaçağı Tespitinde Yapılması Gerekenler

Evinizde ya da komşunuzda su kaçağı sorunu olduğunu anlamak için öncelikle alt kata olan etkisine bakabilirsiniz. Alt kattaki komşunuzun tavanında renk değişimi başlamışsa bu durum su kaçağı sorununa işaret etmektedir. Su kaçağı tespiti hizmetine bu durumda hızlı bir şekilde başvurmanız gerekmektedir. Su kaçağını tespit etmek için seramiklerin arasındaki renk değişimi ya da duvarlardaki nemlenme gibi belirtilere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca su faturanız normalden fazla gelmeye başladıysa ya da musluklar kapalıyken sayacınız durmadan dönmeye devam ediyorsa su kaçağı sorunu bulunduğu anlaşılmalıdır. Su kaçağı tespiti hizmetini profesyonel bir şekilde sunan firmamız gerekli teknolojilerden yardım almaktadır. Soğuk su, sıcak su ya da atık su kaçakları için ayrı ekipmanlar sayesinde noktasal atış yapılmaktadır. Bu da fazla inşaat alanı çıkarmadan sorununuzu çözmektedir. Sadece su kaçağı tespiti konusunda değil tesisat hattınızda yaşadığınız tüm sorunlarda firmamıza başvurabilirsiniz. Sektörün en başarılı uzmanlarından oluşan ekibimiz sayesinde uygun fiyatla kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespitinde En Garantili Yöntem

Yapıların tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçaklarının birçok neden bulunmaktadır. Tazyikli suyun fazla  olması, su saatlerinde su basınçlarının bulunmaması, boruların eğimlerinin yanlış verilmesi be su tesisatının eskimesi gibi nedenlerden dolayı su kaçağı sorunları oluşmaktadır. Duvarların içindeki su borularında meydana gelen bu su kaçakları kırma dökme olmadan su kaçağında kolay yöntemle kaçak tespiti işlemleri ile kolayca halledilebilmekte.

Kullanılan akustik dinleme cihazları sayesinde su kaçağı olan bölge noktasal olarak tespit edilmektedir. Su saatinden başlanarak tüm tesisat dinlenmekte ve su kaçağı olan noktada cihaz sinyal vermektedir. En ufak su sızıntılarından boru patlama noktalarına kadar olan tüm su kaçakları su kaçağı tespiti işlemleri ile kolayca bulunabilmektedir.

Evlerde inşaatlar çıkarmadan, kırma dökme yapmadan ve hiçbir şekilde uzun çalışma süreleri oluşturmadan su kaçağı olan bölge anında tespit edilmekte ve onarılmaktadır. su kaçağı tespiti işlemleri dışında su kaçağı tespitleri cihaz kullanmadan da yapılabilmektedir. Fakat bu işlemler hem pahalı hem de zahmetli olmaktadır.

Gerekli cihaz sistemlerini kullanmadan su kaçağı tespiti yapacak olan tesisatçılar öncelikle su borularının geçtiği duvarları kıracak veya duvar içerisindeki su borusunu iptal ederek duvarın üzerinden plastik borular çekecektir. İki işlem türü de uzun, zorlu ve pahalı olacaktır. Su kaçağı tespiti hizmetleri ile bu tür sorunlar yaşamayacak ve kırma dökme olmadan su kaçağı tespiti hizmeti alacaksınız.