Kanal Tıkanıklığı Açma

Yapıların gider borularının toplandığı alanlara kanal denmektedir. Kanallar birçok farklı yapı tarafından kullanılan yoğun alanlar olmaktadır. Yaşam alanlarının gider     borularından gelen pislikler bu kanallarda birikmekte ve sonrasında da şehrin giderlerine karışmaktadır. Fakat yanlış kullanımlar ve hatalı kanal döşenmesi yüzünden bu alanlarda tıkanıklıklar olmaktadır. Bu gibi sorunlarda ise Kanal tıkanıklığı açma işlemleri uygulanacaktır.

Etrafınızda Bizden İyisini Bulmanız Mümkün Değil

Kanal tıkanıklığı son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde giderilmelidir. Çünkü yoğun pislik olan bu alanlarda kısa süre içerisinde mikrobik olaylar görülecek ve tüm çevre için sağlık sorunları oluşacaktır. Kanal açma işlemleri artık eskisi gibi günlerce süren ve yoğun işçilik gerektiren bir durum olmamaktadır. Profesyonel tesisat firmaları tarafından cihazlı sistemler ile kanal açma işlemleri uygulanabilmektedir.

İyi bir sistem ile kanalizasyonun yapısını çözemezseniz istediği kadar elinizde dünyanın en gelişmiş kanal tıkanıklığı açan cihazları olsun başarısız oalcaksınızdır. İşte bu yüzden işinin ehli firmamızı mutlaka tercih etmelisiniz.

Teknik açıdan donanıma sahip olan uzman ekibin başlatacağı bu uygulama, kameralı cihazlarla noktasal şekilde tespitin yapılmasını sağlamaktadır. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklığın hangi sorundan dolayı olduğu bilinerek buna uygun olarak çalışmaların başlanması sağlanır. Tespiti yapılmış olan kanallar için daha sonradan makine kullanılmaya başlanacaktır. Makine sayesinde pratik bir şekilde bu sorun biterken, zamanınız da tamamen yanınızda kalmış olur.

Kolay Hasar Tespiti:

Kanal tıkanıklığı giderme için son derece etkili sonuçlar veren bu uygulama, beklediğinizden daha kısa süre içinde sona erecek bir çalışmadır. Özellikle bu konudaki telaşınızın tamamen alınmasını sağlayarak, size yeniden hijyenik ortamların sağlanması için bu hizmeti başlatmanız doğru bir karar olacaktır. Bu sayede uzun ömürlü olarak rahat bir ortam elde etmiş olursunuz.

Kameralı cihazlar kanal içlerine gönderilmekte ve kanal borularında meydana gelen tıkanıklığın sebepleri araştırılmaktadır. Bu sayede tıkanıklığa sebep olan ilk neden bulunmakta ve bu neden ortadan kaldırılarak bir daha tıkanıklık yaşanmasının önüne geçilmektedir. Kanal Tıkanıklığı Açma işlemlerinde kanal boruları içerisindeki tüm pislikler parçalanmakta ve borulardan geçecek hale getirilmektedir.

Eski tip kanal açma işlemleri yapılırken borularınızın tıkanıklığı açılırken borularınız kırılmakta iken artık cihazlarımızla kanal tıkanıklığı açma işlemleri sorunsuz çözümlenebilmektedir.

Pisliklerden arındırılan kanal boruları sonrasında tazyikli sular ile yıkanmakta ve boru üzerindeki tıkanmaya sebep olacak yağlanmalar da giderilmektedir. Bu sayede tekrardan aynı sorundan kaynaklı tıkanmalar olmamaktadır. Kanal açma işlemlerinde uygulanan bu cihazlı yöntemler sayesinde işlemler kısa sürmekte, kırma dökme olayları olmamakta ve işlem ücretleri de daha uygun fiyatlı olmaktadır. Asıl meselenin tıkanıklığın öyle ya da böyl ebir şekilde çözüme kavuşması olmadığını unutmamalısınız. Çünkü tıkanıklık kişilerin elinde bulunan cihazlar ile mutlaka çözümleyebilirler ama işin olması gerektiği bir durum olan ve bir türlü önlenemeyen farklı olan bir şey var ki o da tıkanıklığı en hızlı şekilde üstelik uygun fiyata ve en önemlisi olan da yapılan tıkanıklık bulma kanal açma işlemlerinin uzun yıllar aynı yerden tıkanmadan sürecin devam etmesidir.

İşte firmamız siz değerli müşterilerimize 3 5 kişilik zorlu işleri kameralı tıkanıklık açma cihazlarımızla en kısa sürede tespit etme ve robot ile tıkanıklığın giderilmesini çözümleyerek sizleri mutlu sona ulaştırıyoruz.

Kameralı Tıkanıklık Kanal Açma

Yapıların gider borularında her zaman için tıkanıklık sorunları olabilmektedir. Bu tıkanıklıklar kullanıcı hataları ile olabileceği gibi tesisatın kendinde de kaynaklanabilmektedir. Lavabo ve tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar artık kameralı tıkanıklık açma sistemleri ile kırma dökme olmadan en kaliteli şekilde giderilmekte ve kişiler için hem zamandan hem de maddi açıdan kazanımlar sağlanmaktadır.

Lavabo giderlerine atılan artıklar veya tuvalet giderlerine atılan peçeteler, gazete kağıtları, suda erimeyen maddeler bir süre sonra boruların içerisinde birikintiler oluşturmaktadır. Bu birikintiler ise suyun dışarıya tahliyesini zorlaştırmakta ve ilk önce pis kokular ile başlayan tıkanıklık sonradan suların ve pisliklerin taşması ile sonuçlanmaktadır. Bu aşamada kesinlikle boruların içerisine uzun demir çubuklar veya sert teller sokulmamalı ve kameralı kanal açma yöntemleri ile bu tür tıkanıklıklar giderilmelidir.

Gerekli cihaz sistemi olmayan tesisat firmaları veya kişiler direkt olarak tıkanıklık olan alana sert cisimler sokarak tıkanıklığı gidermeye çalışır. Bu da boruların patlamasına neden olabilir. Bu yüzden dolayı da ortaya çıkacak hasar çok fazladır. Fakat tüm gider borularının tıkanıklığında uygulanacak olan en avantajlı çözüm ise kameralı tıkanıklık açma işlemleri olacaktır.

Avrupa kalite standartlarında üretilen ve tüm boruların içlerini görerek işlem yapılmasını sağlayan kameralı tıkanıklık açma işlemleri sadece profesyonel ve cihazla hizmet veren tesisat firmaları tarafından kullanılmaktadır. Bu sayede hem evlerde inşaat işleri çıkmamakta hem de sorunlar kısa sürede ve en uygun fiyatlar ile halledilebilmektedir. Eski dönemlerde bir takım uyarılar yapanken şimdi en kaliteli sistemlerimizi sizlere sunduğumuzdan dolayı farklı açıklamalar yapmadan sadece sistemlerimizi açıklayarak süreçlerinizi yönetiyoruz. Çünkü bazı süreçler 30 dakika sürerken bazende 60 dakika arasında servis sürelerimizle de kırmadan dökmeden 2-0 önde başlayarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kanal Tıkanıklığı Açma İhtiyaçları İçin Su Kaçağı Club ‘a Neden Güvenebiliriz ?

Tıkanmış kanallarınız için tesisat uzmanı firmamızı arayarak kaliteli bir hizmet almak isteyenler için firmamızı neden seçmeniz gerektiğiniz açıklayacağız.

  • % 100 müşteri memnuniyeti garantisi ile yapacağımız veyahut yaptığımız işlerde müşterilerimizi memnun ettik ve edeceğiz.
  • Tıkanıklık açma konusunda ödüllü servis sağladığımızdan İstanbul ‘un en çok tercih edilen kanal tıkanıklığı açma konusunda uzmanız
  • Sahip olduğumuz binlerce memnun müşterilerden dolayı müşterilerimizin yaptığı değerlendirmeler ile sektörün lideriyiz.
  • Firmamız Tıkanıklık açma konusunda A ++ derecelendirmesi ile ödüllendirme olsa birinci olacağınız temenni ederiz.
  • Alanında uzman tesisatçı ekibimiz ile en temiz işçiliği siz değerli müşterilerimize sunarak kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız.
  • Bizlere ihtiyaç duyduğunuzda hemen tüm tesisat parça ve araçlarla çalışmaya hazırız.
  • Kanal Tıkanıklığı açma konusunda fiyatlarımız sabit olmakla birlikte gizli faturalandırma veya saatlik servis ücreti almadan telefonda ne öngördüysek o fiyatı alarak işlerinizi tamamlamaktayız.

Talepleriniz doğrultusunda sınırsız kalitedeki hizmetler ile bir bütün olarak konsept çözümlerimizden olan servislerimizi aşağıdaki listeden de bakıp sizlere hangisi gerekli ise onu tercih ederek firmamızdan talep edebilirsiniz. Çünkü yukarıda dediğimiz gibi bizlere ihtiyaç duyduğunuzda sizi üzmemek adına gerekli olan bütün olumlu koşulları oluşturarak ister borularınızda, ister lavabonuzda bir tıkanıklık olduğunda neler hissedeceğinizi bildiğimizden dolayı o konuda sizlere hassas davranırız.

Tıkanıklık açma Konusundaki Sunduğumuz Servislerimiz