Çekmeköy Su Kaçağı Bulma

Yola çıktığı günden beri su kaçağı tespiti hizmetinin en beğenilen adresi olan firma, profesyonel ekibiyle birlikte İstanbul’un her yerine bu hizmeti ulaştırmaktadır. Bu illerden biri de su kaçağı sorunlarının en çok görüldüğü yerlerden biri olan Çekmeköy bölgesidir.

Bu bölge oldukça fazla sayıdaki binalarla kaplı olduğu için, su sızıntısı sorunları komşuları birbirine düşürebilecek şekilde ortaya çıkabiliyor.  Su tesisatındaki çatlamalar nedeniyle meydana gelen su kaçakları, önemsiz olarak kabul edilebilir. Ama bu işin önemi zaman geçtikçe ortaya çıkacaktır.

Zamanla su baskınları binaların tüm huzurunu kaçırırken, tadilat edilmesi daha zor bir hale gelir. Bu yüzden su kaçağı şüpheleriniz olduğunda, vakit kaybetmeden Çekmeköy su kaçağı bulma ekibine ulaşmanızı öneririz.

Çekmeköy’de Su Kaçağı Tespiti:

Özellikle eski binalarda bu durum daha fazla meydana geldiği için, bu binaların mutlaka bir kontrol edilmesi gerekir. Bazen su kaçakları gizli şekilde meydana gelebilecek boyutta olabilir. Bu tarz su kaçakları boruların en ince çatlaklarından sızdığı için, kimse tarafından fark edilmesi mümkün değildir.

Bu çatlakları tespit edebilmek için, gelişmiş cihazlar kullanılmalıdır. Ancak bu küçük çatlaklar bu şekilde ortaya çıkabilir. Ortaya çıkmayan sızıntılar için ise firmamız bir takım çözüm yöntemleri geliştirmiştir.

Sizleri Rahatsız Eden Sızıntıları Çözümlemek Bizim İşimiz

Bunun için görüntülü su kaçağı bulma hizmetini sunan firmamız,  su kaçaklarının anında bulunmasına olanak sağlar. Üstelik uygun fiyatlarla verilen bu hizmet, hiçbir işinizi sekteye uğratmadan aynı gün içinde bitmiş olacaktır.

Bütün anlaşmazlıklara epeyce profesyonel bakış açımızı katarak tesisatlarınızı daha doğru rahatsız eden durumlarınızı çözüyoruz..!

Çekmeköy su kaçağı bulma işlemlerinde tüm tesisatlarınız yeni gelişen teknoloji ile iş malzemelerimiz arasına katılan ve bizlerin eli kolu haline gelen akustik dinleme cihazları ile duvarlarınızda dinleme yaparak su kaçağının nerede olduğunun tespiti yapılmaktadır. Böylece kaçak olan bölge tespit edilip hemen sizlerin de onayı alındıktan sonra borularınıza kadar duvar kırılarak tamir işlemine başlanılır.

Bu şekilde geleneksel olarak bütün duvarlarınız kırılmasındansa sadece kaçak olunan nokta tamir edilerek siz değerli su kaçağı bulma çekmeköy halkımızı memnun etmekteyiz. Daha farklı yöntemlerimizin de olmasınında yanısıra firmamız düşük rekabete gögsünü gererek masraf yapıp sizlere en kaliteli teknik servisi bu yöntemler ile sunabilmektedir.