Çatalca Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı çok ciddi bir problem olarak bilinir. Eğer kısa süre içinde buna önlem alınmazsa, apartmanın tesisatında çürümeler meydana gelebilir. Zamanla daha büyük sorunlar başlarken, gitgide tesisat borularında küflenmeler yaşanarak, su sızmaları artmaya devam eder.

Binadaki bu su sızması duvar içine iyice yerleşerek,  duvarın gitgide daha dayanılmaz olmasını sağlar. Bununla birlikte su kaçağı sorunu arttıkça rutubet, ağır koku, duvarlardaki renk değişimleri de artmaya başlayacaktır. Bu yüzden bu tarz sorunları hiç yaşamamak için, sorunu zaman kaybetmeden uzman bir ekibe bırakmalısınız.

Çatalca’da Su Kaçağı Tespiti:

Çatalca su kaçaklarını çözme ekibi, duvarların kırılmasının önüne geçerek, teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespitinin yapılmasını sağlar. Böylelikle su kaçağı tespiti uygulamasından sonra tadilat masraflarının çıkması da tamamen önlenmiş olacaktır. Dinleme cihazlarıyla borularının içini dinleyen ekip, noktasal çözümler sunarak borulardaki en ufak çatlakların bile bulunmasını sağlar.

Çatalca’nın bütün mahallelerine özgü verilen bu hizmet, tüm bölgelerden hızlı şekilde alınabilecektir. Artık İstanbul’un neresinde olursanız olun, Çatalca su kaçağı bulma ustaları, bulunduğunuz alana gelerek aynı gün içinde su kaçağı tespitini yapacaktır. Böylelikle İstanbul’da adres adres dolaşarak, sorun için iyi bir çözüm aramanıza gerek kalmayacaktır.

Bu işi uzun zamandan beri yapmakta olan firmamız, konu için ulaşabileceğiniz en iyi adres konumundadır. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmetin adresi olan firma, bu işten mutlu şekilde ayrılmanıza olanak sağlayacak bir hizmet sunar.

Cihazlar Tesisatlarınıza Zarar Vermeden Nasıl Kaçak Bulur ?

Tesisatlarınızı kırmadan ve dökmeden nasıl kaçak su bulma işlemini yapacağımızı firmamızın profesyonel ekipleri ile izah edeceğiz. Bir bütün olarak ele alınması gereken bu konuyu kısaca anlatmak gerekirse tesisatlarınızdaki sızıntıyı elimizde bulunan robot cihazlar ile tespit işlemi yapılmaktadır.

Akabinde tespit edilen yere eğer fayans ise ve elinizde aynı seriden yedek fayans var ise çok zor olmadan hemen sizlerin de onayı ile kırarak tespit ettiğimiz su kaçağını tamir ederek yine ustalarımızın titiz işçiliği ile eski haline getirip teslim ediyoruz. Fakat sızıntı fayans değilde parke altı ise yine aynı robot cihazlarımızla tespit yaptıktan sonra parkeyi sökerek tamir yapıyor akabinde kuruma işlemine tabi tutuyoruz.

Çünkü tesisatınızın uzun süredir su ile maruz bıraktığı parkeleriniz kurutmadan montajı yapılırsa kısa süre sonra şişerek bozulma, çürüme gösterecektir. Bu yüzden parkelerinizi su sızıntısından kurturarak ve akabinde kurutarak su kaçağı bulma çatalca süreçlerini tamamlamaktayız. Neticesinde cihazlar tesisatlarınıza zarar vermeden nasıl kaçak bulma işlemini yapmış olduğumuzu da izah etmiş olduk.