Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

İnsanların oturdukları evlerde ya da kullandıkları işyerlerinde su kaçağı riski ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunun tespiti sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bundan 10 yıl evvel bu gibi bir sorunun tespiti için kaçağın olduğu düşünülen duvarın kırılması gerekmekteydi. Eğer kaçağın yeri yanlış tespit edildi ise duvar boşuna kırılmış olmaktaydı ve bir müddet uğraştırmaktaydı. Bununla beraber duvarların görüntüsü bozulabilmekte ve orijinali bozulmaktaydı.

Günümüzü baktığımızda su kaçağından şüphelenildiğinde duvar kırma ihtiyacı ortadan kalkmıştır. Sürekli gelişen teknoloji vesilesiyle artık monitörlü beylikdüzü su kaçağı bulma dedektörleri mevcuttur. Bu cihazlar sayesinde su kaçağının olduğu nokta %100 tutturma oranıyla saptanmakta ve işlem ona göre gerçekleştirilmektedir. Bu sayede fuzuli duvar kırma işlemi riski ortadan kalkmıştır ve su kaçağını tamiri tek günde tamamlanabilmektedir.

Önemli Olan Hatasız Su Kaçağı Tespiti

Kurduğumuz cümlelerin içerisinde bilgisayar, dedektör gibi cümlelerin geçmesi sizi tedirgin etmesin. Çünkü bu dedektörü kullanan su kaçağını tespit eden ustalarda diğerleri kadar alanında iyilerdir. Kullandıkları makineler sayesinde işlerini daha hızlı halletmektedirler.

Su kaçağı tespiti işlemi için kullanılan cihazlar 2 tiptir. Bunlardan ilki termal kameralı olan cihazdır. Duvarın arkasındaki su akışını kontrol ederek işlevini yerine getirebilmektedir. 2. Tür ise ses dalgalarını kontrol ederek su kaçağını tespit edebilmektedir. Son teknoloji ürünü olan bu cihazlar kullanılarak yapılacak su kaçağı tespiti son derece kesindir. Yanılma oranı yok denecek kadar azdır. Çalışmalarımızı değerlendirdiğinizde en hızlı şekilde servis sunmamızla diğer rakiplerimizden ayrılmaktayız. Çözüm odaklı çalıştığımızdan dolayı sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Zamanında müdahele edilen sızıntılar sizlerin daha ileri seviye sorun yaşamanızdan kurtarır..( elektrik tesisatı, parke, fayans, boya, dolap küflenmesi gibi..)

Bu dönemde artık böylesine bir harcama yapmayı hata olarak görmenizi engelleyip sadece tespit ve üstüne eklenen tamirat ücreti ekleyerek en uygun fiyatlara tesisatlarınızı yapıyoruz. Dikkat etmeniz gereken konu kimi firmalar veya firma olmayan kişilerce yapılan işlerin her adımında sizlerden ücretler talep edilerek yüksek maliyetler çıkarılmaktadır. Sizleri bekleyen daha bir çok etki ile de sizlere yaptıklarımızın emeğini vermezsek olmaz deyip sadece yapılanların faturalandırıldığı bir karşılıkla aşkla çalışıyoruz. Müşteri hizmetleri yetkililerimizle yapılacak görüşmeler daha iyi bir hizmet almak için elinden gelen şekilde çalışarak en iyi hizmeti sunarlar. Akabinde temsilcilerimizin yönlendirdiği bilgileri ustalarımız alarak sizlere sektörün en iyi su kaçağı bulma hizmetlerini vererek fayda kazanımınızı artırırlar.

Değer yargılarından çok bir işin nasıl yapılması gerekli ise duruma göre tesisatlarınıza sistemli çalışmalar sunar böylece daha çok hizmeti en uygun fiyatlara alırsınız. Bu hususları daima sizlere sunduğumuzdan dolayı firmamız liderdir.

Su Kaçağı Sizin Tesisatlarınızdan mı Kaynaklanmakta Öğrenin..!

Her sızıntı sizlerin evinizden veya işyerinizden kaynaklı olduğunu düşünmeyiniz. Çünkü bazen su kaçakları üst komşunuz kaynaklı olabilmektedir. Bazen üst komşunuz mutfağına, banyosuna, lavabosuna tadilat yaptırabilmekte ve akabinde iyi bir bakım yapılmadığında sizlerin evinize su sızdırımı gerçekleşmektedir. Peki bu durumlarda ne yapmak gerekli olduğunu çekinmeden sıkılmadan firmamız yetkililerini aradığınızda kolayca öğrenmeniz mümkün olacağını unutmayınız. Neticesinde sorun üst komşunuzda ise yapılacak olan bütün masraflar tabiki de bizlerin uzmanlığında sunulduğundan dolayı size değil komşunuza ait olacaktır.