Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açma

Yüksek teknolojiye sahip logar temizleme makinesiyle giderilen logar tıkanıklıkları çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelmektedir. Logar tıkanıklığı açma işlemi için kullanılan logar makineleri birçok özelliğe sahiptir. Makine, logarın başına getirilip çalıştırıldığında logar içi kameraler ile rahatlıkla gözlenebilmektedir. Bu şekilde söz konusu tıkanıklığın türü ve boyutu net bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Nasıl olacak diye düşünmenize gerek kalmadan tıkanmış olan veyahut tıkanmaya yakın logarlarınızı profesyonel ekibimiz ve son derece teknolojik ekipmanlarımızla en kısa sürede çözümlemekteyiz.

Logarda meydana gelen tıkanıklık bu şekilde belirlendikten sonra makinenin ucuna tıkanıklığı gidermek için gerekli olan aparatlar takılır. Makinenin uçları özel bir yapıya sahip olup uzayabilmektedir. Böylece logar ve kanal içinde rahatlıkla uçlar ilerleyebilir. Bu uçların etrafında bulunan basınçlı su püskürten ve 360 derece dönebilen sistem ile tıkanıklıklar kolayca açılmaktadır.

Küçük tıkanıklık problemleri basınçlı su kullanarak logar tıkanıklığı açma işlemiyle halledilebilirken daha büyük sorunlarda örneğin katı atık varsa makine yardımıyla bu atıklar logar altına getirilip daha sonra oradan alınarak çözülür. Tüm tıkanıklık giderme işlemleri sadece logar makinesi kullanılarak yapılır.

Logarların Önemi

Logar temizliği son derece önemlidir. Çünkü logar kapakları altında bölge kanalizasyonunun kalbi yatar demek yanlış olmayacaktır. Logarlar aracılığıyla kanalizasyona ulaşılıp oradaki problemler çözülmektedir. Bu nedenle logarlar kanalizasyonlar yaşanan problemlerin çözülmesi ve kanalizasyonun temizliği içinde önemlidir. Logar tıkanıklığı açma özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde itina gösterilmesi ve kısa sürede çözülmesi gereken problemlerdendir. Kalabalık şehirlerde yaşanan küçük bir logar tıkanıklığı açma işlemi bile hayatı felç edebilir.

Bir Yorum Yazın