Kırmadan Kanalizasyon Açma

Kırmadan Kanalizasyon Açma

Kanalizasyonlar oldukça yüksek oranda kullanılmakta ve birçok yapının gider borularından gelen artık maddelerin toplandığı alanlar olmaktadır. Bu alanlarda uzun süreli bakımsızlıktan ve yanlış kullanımlardan kaynaklı tıkanıklık olabilmektedir. Özellikle de katı cisimlerin kanal içerisine atılması veya kanal çevresinin korumasız olmasından kaynaklı birikinti olması gibi durumlardan dolayı oluşan tıkanıklıklar kırmadan kanalizasyon açma işlemleri ile pratik bir şekilde halledilmektedir.

Kanalizasyon tıkanıklığı sorunlarında öncelikle etrafa pis bir koku yayılacaktır. Sonrasında ise pislikler geri tepecek ve yüzeye çıkacaktır. Bu gibi sorunlarda anında önlem alınmalıdır. Çünkü pislikteki mikrop ve sinek oluşumu çok hızlı olacak istenmeyen durumlar oluşturacaktır. Bu sorunlar kırmadan kanalizasyon açma işlemleri sayesinde hızlı, kaliteli ve son derece de uygun fiyatlı olmaktadır.

Kırılma işlemleri olmadan bütün süreçlerinizi profesyonel anlamda firmamız tarafından yürütmektedir.

Kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açma robotları ile uygulanacak olan kırmadan kanalizasyon açma işlemlerinde öncelikle kameralı görüntüleme sistemleri kanal içerisine gönderilir. Tıkanıklığın nerede olduğu ve nasıl bir maddeden oluştuğu belirlenmiş olur. Gerekli olan tüm incelemeler yapıldıktan sonra da tıkanıklık açma robotları kanal borularına gönderilir.

Kanal içerisinde birikmiş olan pislikler tıkanıklık açma robotu tarafından parçalanır ve boru içerisinden geçecek hale getirilir. Sonrasında boru içeriş tazyikli suyla yıkanıp arındırıldıktan sonra garantili bir şekilde işlemler son bulmuş olur. Kırmadan kanalizasyon açma işlemleri son derece hızlı sürelerde ve oldukça da kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın