Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma

Boru tıkanıklığı ev ve işyeri tesisatlarında oldukça sık görülen bir problemdir. Boru tıkanıklığı sebebiyle mekâna ulaşan su miktarında azalma meydana gelmektedir. Su miktarındaki bu azalış beyaz eşyalara da olumsuz yansımaktadır. Bazen kullanıcılar bu problem dolayısıyla beyaz eşyalarının çalışmamasından şikâyetçi olurlar. Günlük yaşamı aksatabilecek türden olan bu problemin çözümü oldukça basittir.

Kesin Boru Tıkanıklığı Açma

Yeni çıkan cihazlar sayesinde hiçbir kırım ya da yıkım işlemi olmadan boru tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar sorunu iki türden algılayabilmektedir. Birinci tür ses dalgalarından tıkanıklığın nerede oluğunu belirler. İkinci tür ise termal kameralar sayesinde tıkanıklığın merkezini saptamaktadır. Bu sayede fazla kırım ve yıkım işlemi olmadan tıkanıklık giderilmektedir.

Boru tıkanıklığı açma işlemini sizlere profesyonel ekibimiz sunmaktadır. Bu ekip senelerce bu sektörde çalışmış ustalardan oluşmaktadır. Kullandıkları son model cihazlar sayesinde ustalıkları daha da gelişmiş ve hata oranları en aza inmiştir. Başlangıçta herhangi bir kırım işlemi gerçekleştirmeden tıkanıklığı açmayı hedeflerler. Ancak bütün yollar deneyipte bu yöntemle tıkanıklığın açılamayacağı anlaşılırsa ufak çaplı kırım işlemine başvurabilmektedirler.

Bu işlemi gerçekleştiren ekibimizin profesyonel olması dolayısıyla işlemleriniz bizler açısından garantilidir. Tıkanıklığı açmak için başlangıçta tıkanıklığın tespit edildiği boruya bu işleme uygun kimyasallar akıtılmaktadır. Daha sonra tıkanıklık açma işlemi başlamaktadır. Bu işlem sona erdikten sonra gerekli kontroller yapıldıktan sonra hizmet tamamlanmaktadır. Kontrol yapılmadan işleminiz kesinlikle tamamlanmamalıdır.

Bir Yorum Yazın