SIHHİ TESİSAT

SIHHİ TESİSAT

Yaşam olarak değerlendirilen evlerde mutfak, salon, oturma odası, banyo gibi bölümler bulunmakta, her birinde farklı eşyalara yer verilebilmektedir. Bireyler ev içersinde kullanacakları eşyaları beğenileri doğrultusunda seçmekte, daha sonrada istedikleri düzende yerleştirmektedir. Mobilya, beyaz eşya vb ürünlerin yanı sıra ev ortamında kullanılan başka araçlarda mevcuttur.

Lavabo, evye, klozet, gider sayılabilecek başlıklar arasındadır. Sıkça kullanılan lavabolarda zaman içersinde sorunlar meydana gelmektedir ki bunlardan birisi tıkanıklık olmaktadır. Firmamız lavabo tıkanıklığı açma üzerine hizmet vermekte, iletişime geçen müşterilerine hızlı bir şekilde çözüm bulmak üzere çalışmaktadır.

Sıhhi Tesisat alanında sektörde hizmet sunan firmamızın müşterileri için oluşturduğu kategoriler su kaçağı tespiti, boru tıkanıklığı açma, kalorifer temizliği, mutfak lavabosu açma, radyatör temizliği şeklinde sıralanmaktadır.

MUTFAK LAVABOSU AÇMA

Bireylerin sıklıkla karşılaştığı problemlerden biri mutfak gideri tıkanıklıklarıdır ve borularda biriken artıklar bu duruma sebebiyet verebilmektedir. Yapılması gereken borulardaki katı atık ve kirlerin tamamıyla temizlenmesi olacaktır. Özellikle mutfakta bu tür sorunlarla karşılaşmamak için dikkatli olunması, yağ atıklarının lavaboya dökülmemesi gerekmektedir.

Mutfak lavabosu açma işleminde uygun cihazlar kullanılarak işlem hasarsız bir şekilde tamamlanabilmektedir. Bu hizmetimizin yanı sıra su tesisatçısı arayan müşterilerimizde aynı şekilde bizimle iletişime geçebilir, detaylar hakkında bilgi alabilirler.

Firmamız sunduğu hizmetin kalitesine, müşteri memnuniyetine önem vermekte, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir. Servislerimiz ve merak edilen hususlar için iletişim bilgileri aracılığıyla tarafımızla görüşme yapmak mümkündür.

Bir Yorum Yazın