Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı evlerde ve işyerlerinde en sık rastlanan tıkanıklık türlerindendir. Bu tıkanıklığı açma konusunda profesyonellerden yardım almanız tavsiye edilmektedir. Eğer bu tıkanıklıkları profesyoneller tarafından açtırmazsanız daha büyük problemler karşınıza çıkabilmektedir. Pimaş tıkanıklığı açma için oluşan sektör henüz yeni yeni oluşmaya başlamıştır ve işlerini çok iyi yapmaktadırlar.

Yeni çıkan cihazlar sayesinde hiçbir kırım ya da yıkım işlemi olmadan boru tıkanıklığı açılmaktadır. Bu cihazlar sorunu iki türden algılayabilmektedir. Birinci tür ses dalgalarından tıkanıklığın nerede oluğunu belirler. İkinci tür ise termal kameralar sayesinde tıkanıklığın merkezini saptamaktadır. Bu sayede fazla kırım ve yıkım işlemi olmadan tıkanıklık giderilmektedir.

Profesyonel Pimaş Tıkanıklığı Açma İşlemi

Bu işlemi gerçekleştiren ekibimizin profesyonel olması dolayısıyla işlemleriniz bizler açısından garantilidir. Tıkanıklığı gidermek için başlangıçta tıkanıklığın tespit edildiği boruya bu işleme uygun kimyasallar akıtılmaktadır. Daha sonra tıkanıklık açma işlemi başlamaktadır. Bu işlem sona erdikten sonra gerekli kontroller yapıldıktan sonra hizmet tamamlanmaktadır. Kontrol yapılmadan işleminiz kesinlikle tamamlanmamalıdır. Eğer bu yöntem sizlere pahalı geldiği takdirde klasik yöntemi tercih etmeye devam edebilirsiniz. Ancak klasik yöntem ile kaçak buldurmak istiyorsanız duvarınızın büyük bir kısmının kırılmasını göze almanız gerekmektedir.

Sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına cihazlarımızı yurtdışında ithal etmekteyiz. Cihazlarımız sayesinde pimaş tıkanıklıklarında kırım ve yıkım işlemlerini en aza indirmekteyiz. Bu sayede kullanıcılara ekstra masraflar açmamakta ve onların vaktini gereğinden fazla çalmamaktayız.