Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı ev ve işyerlerinde yaşanılan ve en çok rastlanılan tıkanıklık türüdür. Bu tıkanıklık genelde yanlış kullanım sonucu ortaya çıkmaktadır. Bireyler lavabolara atmamaları gereken şeyleri atarak bu tıkanıklığa yol açmaktadır.  Lavabo tıkanıklığı çözümü için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Kendi yöntemlerinizle bu tıkanıklığı açmaya çalıştığınız zaman daha büyük problemlere davetiye çıkarabilirsiniz.

Bu tıkanıklığın 10 yıl önceki son derece masraflı ve uzun zaman alan bir işlemdi. Üstelik tıkanıklığın giderilmesi sırasında olur olmadık yerlerde kırım ve yıkım işlemleri gerçekleştirilmekteydi. Bu durum tıkanıklığın bulunduğu mekânda görünüş olarak bozukluklar ortaya çıkarmaktaydı. Ayrıca maddi anlamda da şimdikine oranla epey fazla zorlayıcı bir durum oluşturmaktaydı.

Lavabo Tıkanıklığı Açmada Uzman Adres

Günümüzde ise lavabo tıkanıklığı açma ileri teknolojinin yardımıyla daha rahat bir biçimde açılmaktadır. Bu kolaylığı sağlayan cihazın 2 modeli mevcuttur. Birinci model ses dalgalarını kontrol ederek tıkanıklığın bulunduğu yeri nokta atışı yaparak tespit etmektedir. İkinci model ise termal kamerası sayesinde tıkanıklığın bulunduğu yeri tespit etmektedir.

#lavabo #lavabotıkanıklığı

Tıkanıklığın açılması konusuna baktığımızda ise eğer tıkanıklık derinde değil ise hiçbir şekilde kırım ya da yıkım işlemi gerçekleştirmeden tıkanıklığın açılabilmesi söz konusu olmaktadır. Lavabonuzdan yollayacağımız kimyasal sıvının ardından tıkanıklığı açıcı özel borumuzu yolladığımızda büyük ihtimalle tıkanıklığınız açılacaktır. Eğer tıkanıklık oldukça derinde ise cihazlarımızla tıkanıklığın tam olarak yerini tespit edip ufak bir kırım işlemiyle tıkanıklığı açıyoruz.