Hijyenik Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti günümüzün en çok aranan hizmetleri arasında olmuştur. Pek çok insan binalarında meydana gelen su kaçağı şikayeti nedeniyle zor anlar yaşamaktadır. Bu sorunun ortadan kaldırılabilmesi için, kesin olarak bir uzman yardımı almanız şarttır. Bu konuda etkili sonuçlar ortaya çıkaran firmamız, su kaçağı tespitini hızlı adımlarla çözmenizi sağlayacak bir adres olacaktır.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti:

Su kaçağı tespiti sırasında insanların aklına en çok takılan şeylerden biri işlemin nasıl gerçekleştirileceğidir. Eski tip yöntemlerde fayansların kırılmadan su kaçağı tespitinin yapılması mümkün değildi. Ama gelişen teknoloji ile birlikte su kaçağı tespitinin yapılması artık oldukça kolay bir hal almış durumdadır.

Önemli olanın yapılacak işlerin temiz ve zamanında yapılarak teslim edilmesidir diyerek en hızlı işlemleri sizler için yapmaktayız.

Kameralı robot cihazlar ve akustik dinleme cihazları sayesinde su kaçağının hangi bölgeden geldiği kısa süre içinde ortaya çıkmaktadır. Bu gelişmiş cihazlar sayesinde ortamın kırılıp dökülmesine artık gerek kalmaz. Firmamız ayrıca beraber çalıştığı uzman ekiple birlikte konuyu beklenenden daha iyi şekilde sonlandırmaktadır. Çok memnun kalacağınız bu hizmet sonrası uzun zamandan beri sıkıntılı bir durumun tamamen bitmesini sağlayabilirsiniz.

Cadde Cadde, Sokak Sokak Tesisat  Hizmetlerimizi Götürmekteyiz

Su kaçağı tespiti önemli bir konu olduğundan konuyu mutlaka tecrübeli bir isme emanet etmelisiniz. Ancak bu şekilde işlerin planlandığı gibi gitmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için devamlı çalışan firmamıza istediğiniz zaman iletişim hattı üzerinden ulaşabilir ve su kaçağı tespiti için randevunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak eğer sorun sizlerden kaynaklı ise yeni uygulamalarımızla bunu çok kolayca bulabilmekteyiz. Fakat su sızıntısı üst komşunuzda ise bunu tespit edebilmek adına o kata da çıkarak sızıntı dinleme cihazı olan akustik su kaçağı bulma cihazlarımızla bulmamız gerekmektedir. Bu işlerde görevli personellerimizce bu özel hizmet ile sıra beklemeden ayrıcaklı hizmetten yararlanabileceksiniz.

Ustalarımızla birlikte reklam işlerimizi yürüten ekiplerimiz su kaçağı işlemi yaptığı mahallede komşulara uğrayarak broşür bırakarak onlarında elimizde bulunan bu cihazların varlığıyla bilgilendirme yapmakta ve yaşabilecekleri en ufak sorunlarda bu işler için neler yapılacağını da aktarmaktadırlar. Böylece bütün istanbul ve kocaeli bölgemiz teknolojik sistemleri görmüş ve faydalanmış olmaktadırlar.