Kanal Tıkanıklığı Açma

İnsanların evlerinde ya da işyerlerinde başlarına gelmesinden en çok korktukları problemlerden bir tanesi de kanal tıkanıklığıdır. Genellikle sonradan kullanıcı hatasıyla meydana gelen bu sorunun çözümü bundan 10 yıl öncesine kadar oldukça zordu. Çünkü o zamanlar kanal tıkanıklığı açma adına büyük bölgelerde kırım ve yıkım işlemi yapılmaktaydı. Üstelik açılan yerin yanlış olması olasılığı da mevcuttu. Bu nedenle tıkanıklık sorununun oluştuğu mekânın orijinali bozulmakta ve görüntü olarak hiç hoş olmayan tablolar ortaya çıkmaktaydı.

Kanal Tıkanıklığı Açmanın Teknolojik Yolu

Gelişen teknoloji ve tesisat yöntemleri sayesinde artık kanal tıkanıklığı nerede olursa olsun onu açmak daha kolaydır. Bu kolaylığı sağlayan tıkanıklığın nerede olduğunu tespit eden cihazlardır. Bu cihazlar 2 tiptir.

Birincisi termal kamerası sayesinde duvar arkasındaki ve yerdeki tıkanıklıkları tespit edebilmektedir. İkinci tür ise ses dalgalarını kontrol edebilmesi sayesinde tıkanıklığın nerede olduğunu tespit edebilmektedir.

Lavabo, tuvalet, su tesisatı tıkanıklığı olduğu fark etmeksizin her türlü tıkanıklığı sizler için gideriyoruz. Üstelik bu işlemi senelerce bu sektörde çalışmış profesyonel ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Amacımız başlangıçta hiçbir kırık ve yıkım yapmadan tıkanıklığı açmaktır. Ancak durum bu sayede çözülemiyorsa ufak çaplı kırım ve yıkım işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bu yıkım ve kırım son derece küçük ve nokta atışı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Tıkanıklığın olduğu yer konusunda herhangi bir yanılma olmadığı için mekanın görüntüsünde bozulma olmamaktadır.

#kanaltıkanıklığı #kanaltıkanıklığıaçma

Hatta çin malı modeller ile evinizdeki kaçakları çözümlemeye çalışsalar da firmamızın en kaliteli ekipmanları ile sizlere birinci sınıf hizmet sunacağız. Çünkü bu tip işler mutlaka işi bilen doğru bir firma yani bizim gibi tesisatçıları bularak işlerinizi yaptırmanızdır.

Kimisine doğru bir iş yapmayı bir bir tarif ederseniz kimisine de işi tarif etmeden sadece paranızı verirsiniz ve görürsünüz ki iş kıldan yağ çeker gibi biran önce olmuş ve tamamlanmıştır.

Düşündüğünüzde her türlü farklı farklı bir metod uygulayabilir fakat firmamızın en kaliteli hizmetini en uygun fiyatlara alabilirsiniz, ama yok biz daha fazla ücret ödeyerek bütün sızıntılarınızı hemencik tamir ederek sizleri rahata kavuşturmaktayız. Bu nedenle kapı kapı dolaşmadan sadece bizi arayarak bu sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.